W The Callisto Protocol będzie spora grupa przeciwników

Co ważne, oponenci w The Callisto Protocol będą różnić się nie tylko wyglądem, ale również np. słabymi punktami.

@ 27.06.2022, 13:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

W The Callisto Protocol będzie spora grupa przeciwników

The Callisto Protocol to zdecydowanie jedna z najbardziej wyczekiwanych gier końcówki bieżącego roku. Jego deweloperzy, Striking Distance, regularnie dzielą się więc z graczami nowymi informacjami na temat nadchodzącego przedsięwzięcia. Sporo ciekawych detali dociera do nas z wywiadu, jaki założyciel studia, Glen Schofield, przygotował z redakcją Game Informera.

Ze wspomnianej publikacji wynika, że na potrzeby The Callisto Protocol ekipa przygotowała 10 do 11 odmiennych rodzajów przeciwników. Co ważne, nie chodzi tutaj wyłącznie o różnice w wyglądzie, ale także w sposobie walki oraz słabych punktach. Każdego oponenta będzie się dało wyeliminować w inny sposób - trzeba go będzie tylko odnaleźć. Wówczas przetrwanie będzie znacznie "łatwiejsze".

Przy okazji Schofield potwierdził, że w The Callisto Protocol nie będzie żadnych pojedynków w przestrzeni kosmicznej. Oznacza to, że walczyć będziemy tylko na pokładzie stacji, ewentualnie w jakiś innych - jeszcze nieujawnionych - lokacjach. Zawsze stąpać będziemy jednak twardo.

Premierę The Callisto Protocol zaplanowano na 2 grudnia, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Twórcy niedawno podkreślali, że ich dzieło mocniej skupia się na elementach horroru niż akcji. Dowiedzieliśmy się też, jak korzystają z kontrolera DualSense.


Sprawdź także:
The Callisto Protocol

The Callisto Protocol

Premiera: 02 grudnia 2022
PC, PS5, XBOX X/S, PS4, XBOX ONE

The Callisto Protocol to survival horror z elementami akcji osadzony w futurystycznej przyszłości. Za projekt odpowiada debiutanckie Striking Distance Studios, złożone cz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?