Need for Speed: Unbound to tytuł kolejnej odsłony serii?

Pojawiły się nowe informacje na temat kolejnej części cyklu Need for Speed. Prócz prawdopodobnej nazwy poznaliśmy garść szczegółów na temat rozgrywki.

@ 27.06.2022, 12:53
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Need for Speed: Unbound to tytuł kolejnej odsłony serii?

Tegoroczna odsłona serii Need for Speed nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana, choć wiemy oczywiście, że powstaje. Jak wszystko pójdzie dobrze, to do prezentacji dojdzie w lipcu. Na to przynajmniej wskazują informacje, jakie pojawiły się w sieci.

Jakiś czas temu Electronic Arts ogłosiło, że nie zamierza w tym roku organizować transmisji z cyklu EA Play Live, co oznacza, że korporacja nie przygotowuje żadnej konferencji. Mimo to nadal liczyć możemy na jakieś pomniejsze transmisje, poświęcone np. pojedynczym grom.

Znany insider, Tom Henderson, twierdzi, że taka pomniejsza transmisja przygotowywana jest na przyszły miesiąc. W jej trakcie mamy zobaczyć po raz pierwszy nowe Need for Speed, które, wedle plotek zwać się będzie Need for Speed: Unbound. Henderson nie jest co prawda w 100% pewny tego detalu, ale uważa, że nazwa jest bardzo prawdopodobna.

Z innych ciekawostek wartych odnotowania, wspomnieć trzeba o tym, iż Need for Speed: Unbound prawdopodobnie będzie stylizowane na Anime. Postaci, jakie w nowej grze zobaczymy, mają przypominać te znane z serialu The Boondocks. Rozgrywka będzie nastawiona na rywalizację wieloosobową, choć oczywiście będzie można bawić się samemu. Mapa ma być spora i wypełniona aktywnościami.

Daty premiery Need for Speed: Unbound na razie nie znamy. Grać będziemy natomiast na PC, PS5 oraz Xboksach Series X|S.


Sprawdź także:
Need for Speed: Unbound

Need for Speed: Unbound

Premiera: 02 grudnia 2022
PC, PS5, XBOX X/S

Need for Speed: Unbound to kolejna pełnoprawna odsłona kultowej serii gier zręcznościowo-wyścigowych od firmy Electronic Arts. Produkcja ukazała się na rynku po blisko tr...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?