A Plague Tale: Requiem ma datę premiery

Deweloperzy A Plague Tale: Requiem ujawnili datę premiery swojego najnowszego dzieła. Wiemy dzięki temu kiedy mamy go oczekiwać w sklepach.

@ 24.06.2022, 10:37
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

A Plague Tale: Requiem ma datę premiery

A Plague Tale: Requiem to jedna z ciekawiej zapowiadających się gier, mających zadebiutować jeszcze w tym roku. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, przedsięwzięcie studia Asobo trafi do sprzedaży w październiku, a dokładniej 18 dnia tegoż miesiąca. Na PC będzie wspierać raytracing oraz technologię DLSS od NVIDII.

Ujawnieniu daty premiery A Plague Tale: Requiem towarzyszyła publikacja całkiem solidnego materiału, prezentującego rozgrywkę w grze. Ranna Amicia - bohaterka gry - oraz jej brat Hugo ścigani są przez żołnierzy. Gameplay zaczyna się od sekwencji pościgu, a potem przechodzi płynnie w skradankę - dość brutalną, trzeba podkreślić. W trakcie rozgrywki widzimy bronie oraz umiejętności protagonistów, w tym zdolność Hugo do kontrolowania szczurów.

Asobo zdradziło ponadto, że nawiązało współpracę z firmą NVIDIA, czego efektem jest wsparcie technologii DLSS oraz ray tracingu na blaszakach. Na razie niestety nie znamy wymagań sprzętowych gry, a zatem nie sposób określić jaka karta graficzna będzie potrzebna do tego, by cieszyć się z wszystkich technologicznych bajerów.

Jak wspomniałem, premierę A Plague Tale: Requiem zaplanowano na 18 października. Grać będziemy wówczas na PC, PS5, Xboksach Series X|S oraz Switchu. Poniżej rzucić okiem możecie na wspomniany gameplay.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?