No Man's Sky - wersja na Switcha z datą premiery

W kosmos na małym ekranie polecimy na początku października.

@ 23.06.2022, 16:47
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
switch

No Man's Sky - wersja na Switcha z datą premiery

Studio Hello Games nie zwalnia tempa i właśnie ujawniło datę premiery No Man's Sky w wersji na Nintendo Switch. Tytuł trafi do sprzedaży za niecałe 4 miesiące, a konkretniej - 7 października.

Po kilku latach od premiery, No Man's Sky jest zupełnie inną, zdecydowanie bardziej dopracowaną i rozbudowaną grą, niż niedorobiony projekt, jaki udostępniono graczom w dniu premiery. Gra wciąż jest regularnie aktualizowana o nową zawartość, a w międzyczasie Hello Games przygotowało kolejny port - tym razem na Nintendo Switch.

Przeniesienie No Man's Sky na mobilną konsolkę od Nintendo nie było łatwym zadaniem, oczywiście przez bardzo ograniczoną moc obliczeniową - a mówimy przecież o grze z destrukcją otoczenia czy proceduralnie generowanymi terenami. Procesor ma więc co robić, a mobilny układ NVIDIA Tegra ze Switcha jest już rozwiązaniem mocno wiekowym. Studio twierdzi jednak, że stanęło na wysokości zadania - choć przy sporym wysiłku. 

Jak twierdzą sami deweloperzy, możliwość zagrania w No Man's Sky na ekranie Switcha to niesamowite doświadczenie, które czeka na graczy już w październiku.


Sprawdź także:
No Man's Sky

No Man's Sky

Premiera: 12 sierpnia 2016
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

No Man's Sky to przygodowa gra akcji z otwartym światem osadzona w klimacie science-fiction z charakterystyczną, komiksową oprawą wizualną. Produkcja jest autorstwa studi...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?