Forza Horizon 5 - misje fabularne w coopie i wiele więcej w najnowszej aktualizacji

Zawartość Hot Wheels i misje w kooperacji to nowości w najnowszej aktualizacji Forza Horizon 5.

@ 22.06.2022, 22:53
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox one, xbox x/s

Forza Horizon 5 - misje fabularne w coopie i wiele więcej w najnowszej aktualizacji

Playground Games opublikowało najnowszą aktualizację do gry Forza Horizon 5, wprowadzającą opcję współpracy w trybie Horizon Stories.

Po aktualizacji gracze mogą zmierzyć się z historiami Horizon z maksymalnie pięcioma innymi kierowcami. Liczy się najwyższy wynik, więc tylko jedna osoba musi ukończyć cele, aby każdy otrzymał nagrody. Oczywiście nie jest to jedyny dodatek, ponieważ możecie liczyć na wiele innych poprawek i usprawnień w grze. Obejmują one również naprawienie wpadki, która uniemożliwiała rozpoczęcie wydarzeń przez pełne 12-osobowe konwoje samochodów.

Ponadto aktualizacja dodaje również Temporal Anti-Aliasing dla graczy na PC, dzięki czemu rozgrywka wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Mamy nowe wydarzenie EV Monthly Rivals, a w ciągu najbliższych kilku tygodni pojawi się także mnóstwo nowych dodatkowych przedmiotów do tuningu samochodów. W rzeczywistości wiele z nich jest związanych z Hot Wheels, aby wprowadzić graczy w klimat pełnoprawnego DLC pt. Hot Wheels, które pojawi się w przyszłym miesiącu.

Aktualizacja Series 9 z kooperacją Horizon Stories jest już dostępna w Forza Horizon 5 na Xbox Series X|S, Xbox One i PC. Tymczasem nadchodzące rozszerzenie Hot Wheels pojawi się 19 lipca.


Sprawdź także:
Forza Horizon 5

Forza Horizon 5

Premiera: 09 listopada 2021
PC, XBOX ONE, XBOX X/S

Forza Horizon 5 to kolejna odsłona popularnej serii gier wyścigowych od firmy Microsoft i studia Playground Games, która wyewoluowała ze spin-offu pełnoprawnej marki Forz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?