Overwatch 2 - poznajcie Junker Queen

Królowa Złomiarzy na nowym materiale filmowym, promującym Overwatch 2. Pamiętajcie o zbliżających się beta testach.

@ 22.06.2022, 13:44
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Overwatch 2 - poznajcie Junker Queen

Overwatch 2 to jeden z najbardziej wyczekiwanych hero shooterów. Projekt opracowywany obecnie przez firmę Blizzard wciąż skrywa wiele kart, a my właśnie poznaliśmy jedną z nich. Deweloperzy postanowili zaprezentować jedną z postaci, jakie znajdziemy w grze. Panie i panowie poznajcie Junker Queen (Królową Złomiarzy)!

Premierę Overwatch 2 zaplanowano na 4 października, a grać będziemy wówczas na praktycznie wszystkich platformach sprzętowych. Projekt Blizzarda będzie w pełni darmowy, co znaczy, że każdy chętny będzie mógł go wypróbować bez płacenia choćby złotówki.

Przed premierą, 28 czerwca, osoby zainteresowane Overwatch 2 będą mogli je sprawdzić w ramach beta testów. Podczas tejże inicjatywy przetestujemy wielu bohaterów, a wśród nich będzie także Junker Queen. Wyposażono ją w specjalny shotgun (Scattergun) siejący spustoszenie na dość dużym obszarze. Prócz tego kobieta posiada topór (Carnage), którym zadaje obrażenia w trakcie walki wręcz oraz nóż (Jagged Blade). 

Junker Queen posiada oczywiście nie tylko broń, ale także rozmaite umiejętności specjalne. Dzięki nim jest w stanie podnieść szybkość swoich ruchów i poprawić siły witalne. Zabójczymi atakami potrafi natomiast zadawać znaczące obrażenia i redukować regenerację trafionych przeciwników.

Rzućcie okiem na poniższy zwiastun i pamiętajcie, że beta testy Overwatch 2 zaplanowane zostały na 28 czerwca. Na 4 października planowana jest natomiast premiera.


Sprawdź także:
Overwatch 2

Overwatch 2

Premiera: 04 października 2022
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Overwatch 2 to kontynuacja świetnie przyjętej strzelanki sieciowej od Blizzarda. Twórcy ograniczyli zmiany do absolutnego minimum, skupiając się przede wszystkim na nowej...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?