Sony nie pojawi się na Gamescom 2022

Korporacja potwierdziła, że nie zamierza promować na targach w Kolonii marki PlayStation.

@ 22.06.2022, 13:17
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Sony nie pojawi się na Gamescom 2022

Kilka ciekawych branżowych imprez już za nami, a przed nami kolejne. Jedna z najważniejszych to oczywiście Gamescom 2022, które odbędzie się pod koniec sierpnia. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, Sony nie zamierza się na wydarzeniu pojawić, co korporacja potwierdziła niemieckiej publikacji Gamers Wirtschaft.

Organizatorzy Gamescom jakiś czas temu chwalili się, że na targach pojawi się ponad 250 firm. Z tego, co do tej pory wiemy, lista obejmuje tylko kilku większych wydawców, jak Bandai Namco, THQ Nordic oraz Koch Media, albowiem znaczna większość - w tym Activision, Nintendo, Blizzard oraz Take-Two - zdecydowała się wydarzenie odpuścić.

Wracając do Sony, Japończycy regularnie przygotowują własne prezentacje z cyklu State of Play. W ich trakcie poznajemy plany korporacji i oglądamy najważniejsze gry zmierzające na PlayStation. Wkrótce powinien odbyć się kolejny event, a w jego trakcie być może poznamy wreszcie datę premiery God of War: Ragnarok oraz nowe akcesoria gamingowe, o których pisaliśmy wczoraj.

Trzymamy oczywiście rękę na pulsie.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?