Nowa taktyczna strzelanka Creative Assembly stawiać ma na autentyczność

Na razie oczywiście nie sposób powiedzieć z czym mamy do czynienia. Gra powstaje jednak od czterech lat.

@ 21.06.2022, 14:51
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Nowa taktyczna strzelanka Creative Assembly stawiać ma na autentyczność

Studio Creative Assembly pracuje obecnie nad całkiem ciekawie zapowiadającą się pierwszoosobową strzelanką. Mimo że informacji na jej temat jest niewiele, z tego, co wiemy wynika, że będzie to tytuł z naciskiem na taktykę oraz dedykowany sieciowemu współzawodnictwu.

Nowe przedsięwzięcie opracowywane jest od czterech lat. Creative Assembly specjalizuje się w strategiach, wszak odpowiada za cykl Total War, ale jego deweloperzy mają też na koncie wyśmienite Obcy: Izolacja. Nowy projekt na razie nie ma tytułu, choć dyrektor studia, Gareth Edmondson, oraz kreatywny dyrektor, Alistair Hope, co nieco na jego temat zdradzili w rozmowie z redakcją Edge.

Z wypowiedzi wspomnianych jegomości wynika, że deweloperzy największy nacisk kładą w jego przypadku na "szczegóły oraz autentyczność", starają się oni też "zrozumieć materiał źródłowy". Jaki to materiał? Zgadliście - nie mamy bladego pojęcia. Będziemy mieli jednak do czynienia z całkiem nową marką, co potwierdził szef produkcji, Rob Bartholomew.

"To nasza nowa marka, to świat, który tworzymy i naprawdę staramy się, aby był wykonany dobrze. Chcemy zrozumieć jak wygląda autentyzm w przypadku oceanu lub nieba, gdy masz przed sobą czystą kartę", powiedział Bartholomew.

Z dotychczas krążących w sieci plotek wynika, że możemy mieć do czynienia z tzw. hero shooterem, którego akcja przeniesie nas w klimaty sci-fi. Bohaterami potyczek mają być rozmaite postaci wykreowane przez lata w firmie SEGA. Czy tak faktycznie będzie? Nie sposób niestety powiedzieć.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?