Evil West - zerknijcie na rozszerzony gameplay gry polskiego studia Flying Wild Hog

Evil West prezentuje się na nowym gameplayu bardzo okazale. To jedna z ciekawiej zapowiadających się strzelanek bieżącego roku.

@ 20.06.2022, 13:18
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Evil West - zerknijcie na rozszerzony gameplay gry polskiego studia Flying Wild Hog

W trakcie minionych już konferencji polskie studio Flying Wild Hog zaprezentowało ciekawie zapowiadającą się strzelankę trzecioosobową, Evil West. Tytuł wzbudził spore zainteresowanie wśród graczy, a w związku z tym deweloperzy postanowili pokazać nam coś więcej. W efekcie w sieci pojawił się rozszerzony gameplay.

Premierę Evil West zaplanowano na 20 września, a grać będziemy wówczas na praktycznie wszystkich liczących się platformach. Jeśli chodzi o założenia gry, mamy do czynienia ze strzelanką, której główny bohater, Jesse, posiada naprawdę spory arsenał wyposażenia oraz niemałe umiejętności. W miarę potrzeby staje on do walki wręcz, nie musi polegać wyłącznie na broni palnej.

Jak widać poniżej, walka jest bardzo dynamiczna. Pomniejszych oponentów da się wyrzucać w powietrzę, a następnie z impetem uderzać nimi w ziemię. Da się nimi też miotać w elementy otoczenia, co tylko podnosi efektowność starć. Ważne jest również to, że w miarę postępów nasze zdolności i wyposażenie podlegają modyfikacjom. Z czasem coraz sprawniej pozbywamy się napotkanych wrogów.

Nowy gameplay z Evil West znajdziecie poniżej. Pamiętajcie, że premierę gry zaplanowano na 20 września, a bawić będziemy się wówczas na PC, PS4, PS5, XBoksie One oraz Xboksach Series X|S.


Sprawdź także:
Evil West

Evil West

Premiera: 22 listopada 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Evil West to dynamiczna strzelanka osadzony w alternatywnej rzeczywistości, gdzie klimat fantasy miesza się z miejscem akcji, XIX-wiecznym Dzikim Zachodem. Za projekt odp...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   16:12, 20.06.2022
No pomału zaczynam się przekonywać do tej siekanki. Szczęśliwy Diabelski pomysł