The Last of Us Part I - ruszyły zamówienia przedpremierowe

The Last of Us Part I kupicie w rozmaitych sieciach handlowych, a także za sprawą PlayStation Store.

@ 20.06.2022, 13:01
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps5

The Last of Us Part I - ruszyły zamówienia przedpremierowe

Firma Sony Interactive Entertainment jakiś czas temu ujawniło wreszcie datę premiery The Last of Us Part I. Remake pierwszej odsłony kultowego cyklu będzie dostępny w sprzedaży 2 września bieżącego roku, a zagramy wyłącznie na PlayStation 5. Jeśli zamierzacie zdecydować się na zakup, już teraz możecie zamówić swój egzemplarz.

W The Last of Us Part I poznajemy historię 14-letniej Ellie, którą przez niebezpieczny świat stara się przeprowadzić Joel. Objęte kwarantanną tereny pełne są zainfekowanych, a to oznacza, że każdy krok może być ostatni. Na szczęście doświadczenie Joela powinno pomóc duetowi przetrwać. Wielu graczy zna opisaną tu opowieść, ale dzięki The Last of Us Part I możliwe stanie się poznanie jej na nowo i w dodatku w całkiem nowej szacie graficznej.

Jak wspomniałem, The Last of Us Part I dostępne będzie wyłącznie na PlayStation 5. Remake został opracowany przez studio Naughty Dog, a dzięki zaawansowanemu silnikowi graficznemu prezentuje się tak dobrze, jak nigdy wcześniej. Na nowo zbudowane otoczenie, modele, animacje oraz efekty specjalne robią wyśmienite wrażenie. Wszystkie lokacje znane z oryginalnej edycji zostały zbudowane na nowo.

The Last of Us Part I korzysta oczywiście z wszystkich możliwości PlayStation 5, a to oznacza, że zobaczymy krótkie czasy wczytywania danych, spożytkujemy dodatkowe funkcje kontrolera DualSense oraz usłyszymy dźwięk 3D.

Gra dostępna będzie w sprzedaży w dwóch wersjach: Edycji Standardowej oraz Edycji Cyfrowej Deluxe. Wszystkie osoby, które zamówią grę w przedsprzedaży otrzymają dodatkowe suplementy oraz dodatkowe części broni.

Edycja Standardowa zawiera:

  • The Last of Us w wersji na PS5;
  • Dodatkowy epizod– prequel Left Behind.

Edycja Cyfrowa Deluxe zawiera:

  • Kompletną fabułę The Last of Us w wersji na PS5;
  • Dodatkowy epizod– prequel Left Behind;
  • Dwa ulepszenia perków (szybszy dostęp);
  • Ulepszenie pistoletu/karabinu (szybszy dostęp);
  • Wybuchowe strzały (szybszy dostęp);
  • Filtr Dither Punk (szybszy dostęp;
  • Tryb dla speedrunnerów (szybszy dostęp);
  • Sześć skórek broni (szybszy dostęp).

Oferta zamówień przedpremierowych kończy się w momencie premiery gry. The Last of Us Part I zadebiutuje 2 września 2022 roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?