Final Fantasy VII Remake Intergrade debiutuje na Steam

Final Fantasy VII Remake Intergrade dostępne było do tej pory w sklepie Epic Games. Teraz możecie też pobrać je ze sklepu Steam.

@ 17.06.2022, 12:02
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5

Final Fantasy VII Remake Intergrade debiutuje na Steam

Final Fantasy VII Remake to dość nietypowy projekt. To zasadniczo nieskończona gra, będąca remakiem, która otrzymała już reedycję w postaci wydania Final Fantasy VII Remake Intergrade. Do tej pory w przypadku blaszaków dostępne było ono wyłącznie na platformie Epic Games Store, ale od dziś możecie je też pobrać za sprawą sklepu Steam.

Final Fantasy VII Remake Intergrade to rozszerzona wersja wydanego w 2020 roku Final Fantasy VII Remake. Oferuje ona poprawioną oprawę, 60 klatek na sekundę, tryb fotograficzny, rozliczne poprawki w interfejsie użytkownika i wiele innych usprawnień oraz nowości. 

Final Fantasy VII Remake dostępne jest wyłącznie na PlayStation 4, podczas gdy Final Fantasy VII Remake Intergrade możecie nabyć na PlayStation 5 oraz PC. Więcej informacji na temat gier znajdziecie oczywiście w naszej encyklopedii, do której odwiedzenia gorąco zachęcamy.

Poniżej zobaczyć możecie zwiastun przygotowany z okazji premiery Final Fantasy VII Remake Intergrade na Steam.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?