W Starfield będą cztery główne miasta, jedno jest podobno ogromne

Bezustannie napływają do nas nowe informacje na temat Starfield. Tym razem Tedd Howard postanowił opowiedzieć co nieco na temat enklaw, do których trafimy.

@ 17.06.2022, 11:49
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox x/s

W Starfield będą cztery główne miasta, jedno jest podobno ogromne

Starfield będzie ogromną grą, to nie ulega wątpliwości. Z dotychczasowych informacji wynika, że zwiedzimy w nim nawet 1000 planet w 100 układach gwiezdnych. Na tychże planetach natrafimy na różne osady oraz miasta, a jeśli chodzi o prawdziwe metropolie, twórcy przygotowali w sumie 4 sztuki. Jedna, New Atlantis, będzie większa od wszystkich innych miast w dorobku Bethesdy.

"Znajdziemy w nim wszystko to, czego moglibyśmy oczekiwać. Możesz pracować tu nad swoim statkiem, zajmują się tym frakcje", powiedział Howard. "Ale to również kwatera główna Konstelacji, która jest frakcją, do której dołączasz, będącą ostatnią grupą badaczy wszechświata - coś jakby połączenie NASA, Indiany Jonesa oraz Ligi niezwykłych dżentelmenów".

Howard następnie wyjaśnił, że znaczna część wątku będzie się rozgrywać właśnie dookoła New Atlantis. Jest to nie tylko kwatera Konstelacji, a również stolica frakcji zwanej United Colonies (Zjednoczone Kolonie). W mieście będzie mnóstwo zadań i aktywności pobocznych.

Premierę Starfield zaplanowano na pierwszą połowę 2023 roku, a grać będziemy wówczas na PC oraz Xboksach Series X|S. Jeśli chcecie się dowiedzieć na jego temat czegoś więcej, koniecznie zerknijcie na informacje, jakie zgromadziliśmy w naszej encyklopedii. Jest co nieco o podróżach kosmicznych o długości wątku fabularnego itd.


Sprawdź także:
Starfield

Starfield

Premiera: 06 września 2023
PC, XBOX X/S

Starfield to kolejna gra z gatunku RPG akcji od Bethesda Game Studios. Tym razem deweloperzy, który specjalizują się w produkcjach z klimatów bliższych postapokalipsie (F...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfrycek88   @   17:02, 21.06.2022
Wygląda fajnie. Ciekawe jakie będą pozostałe miasta.