Zapowiedziano Dragon’s Dogma 2, niestety szczegółów mamy niewiele

Capcom oficjalnie ujawnił, że pracuje nad Dragon’s Dogma 2. Mamy zwiastun, a więcej informacji powinniśmy otrzymać niebawem.

@ 17.06.2022, 11:38
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Zapowiedziano Dragon’s Dogma 2, niestety szczegółów mamy niewiele

O Dragon’s Dogma 2 spekulowano od dawna. Wszystko wskazywało na to, że Capcom nad projektem pracuje i brakowało tylko oficjalnego potwierdzenia takiego stanu rzeczy. Potwierdzenie wreszcie jednak nadeszło. Japończycy ujawnili, że gra powstaje. Prócz krótkiego zwiastuna nie otrzymaliśmy nic więcej, a to oznacza, że trzeba uzbroić się w cierpliwość.

W tym momencie nie znamy ani daty premiery Dragon’s Dogma 2, ani jego platform docelowych. Opowie ono całkiem nową historię, a platformą, na której przedsięwzięcie powstaje jest silnik graficzny RE Engine, czyli ten sam, który wykorzystywany jest w najnowszych odsłonach serii Resident Evil. 

Poniżej możecie rzucić okiem na zwiastun. Pamiętajcie też, że Dragon’s Dogma dostępne jest obecnie na PC, PS3, PS4, Switchu, Xboksie 360 oraz Xboksach One. W specjalnych zestawach kupicie też kompletną kolekcję, w ramach której otrzymacie dodatek pt. Dark Arisen.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfrycek88   @   09:37, 18.06.2022
Mam nadzieję że tym razem nie zrobią blamażu i będzie polska wersja językowa, lub chociaż napisy.
0 kudosMgła   @   10:44, 18.06.2022
I to jest zapowiedź na którą czekałem bardziej niż na cokolwiek innego. Dogma to moja ulubiona gra Capcomu. Pewnie skończę ją jeszcze minimum pięć razy przed premierą dwójki.