Diablo IV - dość długi gameplay, pokazujący m.in. Nekromantę

W sieci pojawił się całkiem długi materiał filmowy, ukazujący umiejętności Nekromanty w grze Diablo IV. Jest też trochę PvP.

@ 16.06.2022, 12:03
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Diablo IV - dość długi gameplay, pokazujący m.in. Nekromantę

Diablo 4 zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach (PlayStation i Xbox) w 2023 roku. Debiut coraz bliżej, a w związku z tym Blizzard regularnie swoje nowe przedsięwzięcie promuje. Tym razem materiał prezentujący rozgrywkę mogła przygotować redakcja Game Informera.

Na filmie, który dołączony jest do niniejszej wiadomości, zaprezentowano między innymi Nekromantę, czyli piątą i ostatnią klasę postaci w Diablo IV. Ekipa portalu pokazuje rozliczne jego umiejętności, które skupiają się oczywiście na zmarłych, golemach, krwi oraz mroku. Zdolności podzielono oczywiście na kilka kategorii, a gracz może swobodnie korzystać z różnych - w zależności od predyspozycji.

Gracze są w stanie skorzystać np. z Kościanego Więzienia, aby zablokować oponentów, Krwawej Mgły, która daje Nekromancie chwilową odporność na obrażenia, a także umiejętności, dzięki której eksplodują zwłoki. Ważne jest też przywoływanie szkieletów oraz golemów, które następnie będą z nami walczyć. Co ciekawe, przywoływane postaci da się modyfikować, aby lepiej dopasować je do aktualnych wymagań.

Na wideo pokazano nie tylko PvE, ale także kilka ujęć z PvP. Potyczki pomiędzy graczami wyglądają nieco chaotycznie, ale mogą być ciekawe. Wisienką na torcie jest potężny boss - którego prezentowano wcześniej - wymagający i niełatwy do pokonania.

Jak wspomniałem, premierę Diablo 4 zaplanowano na 2023 rok, choć na razie nie znamy konkretnego terminu. Grać będziemy na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.


Sprawdź także:
Diablo IV

Diablo IV

Premiera: 06 czerwca 2023
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Diablo IV to kolejna odsłona popularnej serii gier utrzymanych w konwencji dark fantasy, a gatunku hack & slash, od studia Blizzard Entertainment.Akcja gry ma miejsce wie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   08:24, 17.06.2022
Jakby co to ja sobie zaklepuję tego Necromancera. Nic tak nie ożywia akcji jak kilka umarlaków. Diabelski pomysł Szczęśliwy