The Callisto Protocol to gra liniowa, choć pełna sekretów

The Callisto Protocol kładzie nacisk na główny wątek fabularny, ale deweloperzy przygotowali wiele zaskakujących sekretów.

@ 14.06.2022, 18:13
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

The Callisto Protocol to gra liniowa, choć pełna sekretów

The Callisto Protocol to jedna z najlepiej zapowiadających się gier, mających zadebiutować pod koniec bieżącego roku. Debiutancki projekt studia Striking Distance wzbudził spore zainteresowanie wśród graczy oraz dziennikarzy, a w efekcie regularnie pojawiają się nowe informacje na jego temat.

Za najświeższe doniesienia odpowiada redakcja portalu IGN. Przeprowadziła ona wywiad z dyrektorem The Callisto Protocol, czyli Glenem Schofieldem, a w trakcie konwersacji poruszono m.in. kwestię struktury świata oraz progresji fabularnej. Okazuje się, że mamy do czynienia z liniowym doświadczeniem, choć wypełnionym sekretami.

"Ona jest liniowa, ale postanowiliśmy dodać dodatkowe ścieżki eksploracji. Dodaliśmy mnóstwo. Nie musisz ich wykonywać, jeśli nie chcesz, ale jest mnóstwo ukrytych rzeczy w grze. Dowiesz się dzięki temu więcej na temat historii. Nie chcę, abyś pomyślał: 'Niech to, byłem tu. Muszę znaleźć drogę powrotną".

Premierę The Callisto Protocol zaplanowano na 2 grudnia, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji, koniecznie zerknijcie na ostatni gameplay.


Sprawdź także:
The Callisto Protocol

The Callisto Protocol

Premiera: 02 grudnia 2022
PC, PS5, XBOX X/S, PS4, XBOX ONE

The Callisto Protocol to survival horror z elementami akcji osadzony w futurystycznej przyszłości. Za projekt odpowiada debiutanckie Striking Distance Studios, złożone cz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudospetrucci109   @   18:27, 14.06.2022
Całe szczęście!! Chwała im za to. Rzygam już tymi nudnymi grami z otwartym światem, które trwają po 50 godzin ale po 2 godzinie grania ma się ochotę wyrzucić konsolę przez okno z nudów. Niech żyją liniowe gry 😊🥳
1 kudosLucas-AT   @   01:12, 15.06.2022
The Callisto Protocol, remake Dead Space i Resident Evil 4 - dobre czasy nadchodzą dla fanów horrorów i liniowych gier akcji.