Remake System Shock na nowym zwiastunie

W sieci pojawił się nowy materiał promujący remake gry System Shock. Zwiastun jest klimatyczny i przywołuje do pamięci pierwowzór.

@ 13.06.2022, 12:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Remake System Shock na nowym zwiastunie

Remake pierwszego System Shock nadal nie ma daty premiery, ale jest spora szansa, że wkrótce ją poznamy. Póki co koniecznie spójrzcie na poniższy materiał filmowy. Deweloperzy postanowili nam pokazać za jego sprawą sporo ujęć z rozgrywki, a ta wygląda bardzo obiecująco.

Za remake System Shock odpowiada Nightdive Studios. Gra winna zadebiutować jeszcze w tym roku, a grać będziemy wówczas na PC, PlayStation oraz Xboksach. Jak na remake przystało, twórcy wykorzystali materiał źródłowy, a następnie na nowo zbudowali dookoła niego grę. Są zatem charakterystyczne elementy, wyjątkowa atmosfera oraz całkiem niezła oprawa wizualna.

Jak zobaczycie poniżej, remake System Shock prezentuje się bardzo dobrze. Widać, że stacja, po której się poruszamy to przerażające i klimatyczne miejsce. Atmosferę buduje też fakt bycia śledzonym przez SHODAN - sztuczną inteligencję, która za punkt honoru postawiła sobie nasze ukatrupienie.

Remake System Shock jest podobno na ostatniej prostej, a premierę mamy otrzymać niebawem. Jak tylko pojawi się jakaś informacja w temacie, natychmiast Wam ją przekażemy. 


Sprawdź także:
System Shock Remake

System Shock Remake

Premiera: 2023
PC, XBOX ONE, PS4

System Shock Reboot to w pełni odświeżona wersja oryginalnego System Shocka z 1994 roku. Tytuł otrzymał zupełnie nowy silnik grafiki - Unity - a także w pełni przerobione...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosguy_fawkes   @   23:40, 13.06.2022
Fantastycznie, że ten remake wyjdzie także na konsolach - od lat chciałem ograć System Shocka i choć mam oryginał na Steamie czy tam GOG-u, jakoś nie było mi po drodze. Wygląda specyficznie, ale ciężko mu odmówić klimatu. Czekam.
0 kudosBarbarella.   @   06:36, 14.06.2022
No i takie remaki to rozumiem , mają sens .Będę mogła zagrać w klasyka bez odbijania się od pixeli. Szczęśliwy