Zapowiedziano Ereban: Shadow Legacy - skradankową platformówkę, zmierzającą na PeCety

Ereban: Shadow Legacy to gra niezależna, zmierzająca do posiadaczy blaszaków. Tytuł dostępny będzie oczywiście w usłudze Game Pass.

@ 13.06.2022, 10:58
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Zapowiedziano Ereban: Shadow Legacy - skradankową platformówkę, zmierzającą na PeCety

Czasem trzeba nieco odpocząć od wysokobudżetowych blockbusterów, a wówczas świetnie można się bawić w nieco mniejszych, ale równie ambitnych, projektach niezależnych. Jednym z tego typu projektów jest zapowiedziane w trakcie konferencji Microsoftu skradankowe Ereban: Shadow Legacy.

Ereban: Shadow Legacy to platformówka, w której nacisk położono na elementy typowe dla skradanek. Główną bohaterką projektu jest Ayana, ostatnia Erebanka, która potrafi wykorzystywać mistyczne moce, by wtapiać się w cienie i eliminować napotkanych przeciwników. Robi to wszystko podczas eksploracji Heliosa.

Ayana nie tylko znika w cieniach, ale umie też wspinać się na ściany oraz zakładać pułapki. Co ważne, nie zawsze musi eliminować przeciwników. Istnieją sposoby na to, by ich po prostu obezwładnić, a najlepsze do tego są różnej maści gadżety. To gracz decyduje oczywiście na jaką metodę eksploracji się zdecyduje.

Ereban: Shadow Legacy dostępne będzie na komputerach osobistych, choć na razie nie znamy jego daty premiery. Zakupu dokonać będzie można m.in. za sprawą platformy Steam.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?