Chivalry 2 w końcu debiutuje na Steam wraz z darmowym dodatkiem

Debiut na platformie Valve po roku ekskluzywności.

@ 13.06.2022, 10:34
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Chivalry 2 w końcu debiutuje na Steam wraz z darmowym dodatkiem

Kilka dni temu minął rok od premiery Chivalry 2, ale w przypadku PC gra pojawiła się wówczas jedynie w Epic Games Store - jako tytuł czasowo ekskluzywny. Od dziś możemy nabyć ją także na Steam.

Gra studia Torn Banner Studios jest już dostępna na platformie Valve i od razu zadebiutowała w pakiecie z darmowym dodatkiem Tenosian Invasion, który otrzymają także grający na pozostałych platformach. Rozszerzenie wprowadza tytułowych pustynnych wojowników, a wraz z nimi konie i możliwość walki z grzbietu. Ponadto możemy liczyć na cztery nowe mapy, świeże bronie, tarcze, itp.

Chivalry 2 do 7 lipca można kupić z 40% zniżką. Obecnie za grę zapłacimy na Steam około 101 zł w przypadku podstawowej wersji i 123 zł za Edycję Specjalną.

Jeśli planujecie zagrać, zerknijcie na wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Chivalry II

Chivalry II

Premiera: 08 czerwca 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Chivalry II to kontynuacja sieciowej gry akcji skupiającej się na drużynowej walce osadzonej w mrokach średniowiecza wydanej w 2012 roku - Chivalry: Medieval Warfare. Za ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?