A Plague Tale: Requiem - zobaczcie nowy gameplay trailer z gry

W sieci pojawił się całkiem interesujący materiał filmowy, promujący A Plague Tale: Requiem. Pokazuje on najważniejsze elementy rozgrywki.

@ 12.06.2022, 22:52
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps5, xbox x/s

A Plague Tale: Requiem - zobaczcie nowy gameplay trailer z gry

A Plague Tale: Requiem to kontynuacja bardzo udanej gry studia Asobo. Projekt ten zadebiutować ma na rynku jeszcze w tym roku - co deweloperzy podtrzymują - a mimo wszystko nadal nie widzieliśmy go w akcji. Nieco kart odkryto za pomocą poniższego zwiastuna.

Twórcy A Plague Tale: Requiem pojawili się na imprezie Xbox-Bethesda Showcase. W trakcie transmisji zobaczyliśmy całkiem nowy zwiastun z elementami rozgrywki, na którym twórcy pokazali między innymi bardziej agresywne podejście do rozwiązywania problemów. Chodzi oczywiście o mechanikę walki, jaką opracowano na potrzeby gry.

Bohaterka A Plague Tale: Requiem, czyli Amicia, jest w stanie eliminować przeciwników z ukrycia, korzystając z noża albo kuszy. Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby w bardziej otwarty sposób stawiać im czoła. Co ważne, dziewczyna sprawnie wykorzystuje do tego celu otoczenie, wrzucając oponentów w grupy krwiożerczych szczurów.

A Plague Tale: Requiem dostępne będzie na PC, PS5, Xboksach Series X|S oraz Switchu (za sprawą chmury). Premiera nadal planowana jest na bieżący rok, choć konkretnej daty niestety nie znamy.


Sprawdź także:
A Plague Tale: Requiem

A Plague Tale: Requiem

Premiera: 18 października 2022
PC, PS5, XBOX X/S, SWITCH

A Plague Tale: Requiem to kontynuacja przygodowej gry akcji stworzonej przez Asobo Studio w 2019 roku. Produkcja kontynuuje historię rodzeństwa Amicii i Huga, którzy po w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudospetrucci109   @   16:53, 13.06.2022
Wygląda to na prawdę świetnie. Muszę w końcu zabrać się za jedynkę...
0 kudosbalic87   @   17:30, 13.06.2022
Cytat: petrucci109
Wygląda to na prawdę świetnie. Muszę w końcu zabrać się za jedynkę...
jak dla mnie jest to najciekawsza gra festiwalu i zarazem chyba jedyna nie należąca do MS
0 kudosBarbarella.   @   17:53, 13.06.2022
Mam Jedynkę ale trochę się boję w nią zagrać. Ze mną to ta dziewczyna będzie ginąć bardzo często a tam zdaje się nie quicksave'ów
0 kudosbalic87   @   22:12, 13.06.2022
Cytat: Barbarella.
Mam Jedynkę ale trochę się boję w nią zagrać. Ze mną to ta dziewczyna będzie ginąć bardzo często a tam zdaje się nie quicksave'ów
polecam ! Gra jest wybitna !

Pamiętaj że masz jeszcze Hugo ( jej małego braciszka do pomocy) więc razem wspólnie na pewno dacie radę ;) Szczęśliwy
1 kudosguy_fawkes   @   23:36, 13.06.2022
Pod względem kontekstowych animacji to niemalże poziom Naughty Dog, choć mam wrażenie, że pierwowzór miał bardziej szczegółowe lokacje. Niemniej czekam, bo był wybitny pod wieloma względami, a Requiem wydaje się udanie kontynuować jego formułę.
0 kudosBarbarella.   @   06:42, 14.06.2022
Cytat: balic87
Pamiętaj że masz jeszcze Hugo ( jej małego braciszka do pomocy) więc razem wspólnie na pewno dacie radę ;)

No tak . Ale teraz gdy powstaje druga część to mam jeszcze bardziej mieszane uczucia .Dobrnę do szczęśliwego finału jedynki ze świadomością że to wcale nie jest finał bo koszmar tego rodzeństwa jeszcze będzie trwał w najlepsze. Konsternacja Smutny
Dodaj Odpowiedź