Final Fantasy VII Remake Part 2 zostanie zaprezentowane na jubileuszowej transmisji Square Enix?

Square Enix planuje transmisję na jubileusz Final Fantasy VII. Gra jest na rynku już 25 lat.

@ 11.06.2022, 13:07
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Final Fantasy VII Remake Part 2 zostanie zaprezentowane na jubileuszowej transmisji Square Enix?

Square Enix będzie gospodarzem transmisji z okazji 25. rocznicy Final Fantasy VII, która odbędzie się w przyszłym tygodniu.

Transmisja, która będzie emitowana 16 czerwca, potrwa około 10 minut i chociaż nie mamy pojęcia, co przygotowało Square Enix, wszyscy spodziewają się nowych informacji na temat drugiej części Final Fantasy VII Remake. Nie byłoby lepszej okazji, jak nie pełny jubileusz, aby zaprezentować tę produkcję.

Twórcy nienazwanej jeszcze kontynuacji Final Fantasy VII Remake stwierdzili wcześniej, że zespół stara się dostarczyć ten sam poziom szczegółowości, który widzieliśmy w Midgar, w pozostałej części świata Final Fantasy. Producent zamierza zaskoczyć graczy - przygotować świat, którego rozmachu się nie spodziewają.

Na ten moment informacje na temat drugiej części są skromne, a sam projekt nie został jeszcze oficjalnie ogłoszony. Zdajemy sobie sprawę z oczekiwań fanów i w tym miejscu zapraszamy do obejrzenia transmisji na żywo za pośrednictwem YouTube, link do niej znajdziecie poniżej.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?