Marvel’s Midnight Suns - zobaczcie gameplay z gry

W sieci pojawiły się materiały ukazujące rozgrywkę w Marvel’s Midnight Suns. Gra wygląda na nich całkiem dynamicznie.

@ 10.06.2022, 19:14
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Marvel’s Midnight Suns - zobaczcie gameplay z gry

W trakcie minionego już Summer Game Fest zobaczyliśmy całkiem nowy zwiastun ukazujący Marvel’s Midnight Suns. Niedługo potem w sieci pojawił się materiał prezentujący rozgrywkę. Dzięki niemu będziecie wiedzieli czego mniej więcej się spodziewać przed premierą, którą zaplanowano na 7 października.

Wideo, które znajdziecie w treści niniejszej wiadomości zarejestrowane zostało przez jednego z YouTuberów. Uczestniczył on w specjalnej sesji, w trakcie której mógł sprawdzić samodzielnie Marvel’s Midnight Suns. Na materiale widać między innymi walkę oraz mechanizmy związane z kartami, mające stanowić ważny element projektu.

Z tego, co widać, gra będzie dość dynamiczna, choć niestety nie sposób powiedzieć jak ciekawy i rozbudowany będzie jej wirtualny świat. Areny, na których stajemy do walk zdają się być nieco puste i odrobinę mało zróżnicowane. Możliwe jednak, że do debiutu coś się tu jeszcze pod tym względem zmieni.

Premierę Marvel’s Midnight Suns - jak wspomniałem - zaplanowano na 7 października. Grać będziemy wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Później gra trafi też na Switcha, choć na razie nie wiemy jeszcze kiedy.


Sprawdź także:
Marvel's Midnight Suns

Marvel's Midnight Suns

Premiera: 07 października 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Marvel's Midnight Suns to nowa produkcja studia Firaxis Games, autorów nowożytnej serii XCOM oraz marki Sid Meier's Civilization. Tytuł jest taktycznym cRPG-iem z turową ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosguy_fawkes   @   00:30, 12.06.2022
Herosi w taktycznej grze w stylu XCOM z elementami karcianki - mam budyń z mózgu, totalnie nie moje klimaty, ale sprawia wrażenie nieźle przemyślanego. Niemniej przez MCU dziwnie się znowu patrzy na postacie bez wizerunku filmowych aktorów.