Starfield jest prawie gotowe. Bethesda wprowadza ostateczne szlify. Wkrótce pokaz?

Prawdopodobnie niebawem zobaczymy pierwszy gameplay.

@ 10.06.2022, 13:31
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, xbox x/s

Starfield jest prawie gotowe. Bethesda wprowadza ostateczne szlify. Wkrótce pokaz?

Todd Howard z Bethesda poinformował w wywiadzie dla serwisu Gamesradar, że prace nad Starfield dobiegają końca - aktualnie studio dokonuje ostatnich poprawek. Zdaje się jednak, że jest co poprawiać, bowiem niecały miesiąc temu zdecydowano o przesunięciu premiery gry na 2023 rok.

Starfield ma być bardzo rozbudowaną produkcją i zarazem "asem w rękawie Microsoftu", który póki co nie może pochwalić się zbyt obszerną bazą tytułów ekskluzywnych na najnowszych konsolach Xbox.

"Wprowadzamy ostatnie szlify w Starfield, gra jest dla nas ogromną okazją" - komentuje Howard.

Oliwy go ognia dolewa Phil Spencer, CEO oddziału Microsoft Gaming.

"Dla mnie Starfield jest wielkim wydarzeniem. Tod Howardd to mój długoletni przyjaciel, a teraz jego Bethesda Game Studios pracuje dla nas nad nową marką, która do tego powstaje od długiego czasu... To dla nas jak symbol, łączący przejęcie ZeniMax, pracę z Toddem oraz wydanie tej gry na rynek" - dodaje Spencer.

Przypomnimy, że Microsoft ostatecznie przejęło ZeniMax Media (do której to firmy należy Bethesda) w marcu 2021 roku. Starfield będzie pierwszą dużą grą, którą Bethesda stworzy bezpośrednio dla Giganta z Redmond.

W obliczu powyższych komentarzy, bardzo możliwe, że w końcu ujrzymy gameplay ze Starfield - prawdopodobnie już w najbliższą niedzielę podczas konferencji Xbox & Bethesda Games Showcase.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   16:47, 10.06.2022
Ostatnie szlify w wykonaniu Bethesdy, czyli dodają szybko takie same questy na każdej planecie po kolei, żeby wydłużyć grę o 2000 godzin...
0 kudosBarbarella.   @   17:02, 10.06.2022
Albo piszą na szybko jakąś fabułkę do tego. Konsternacja
0 kudospetrucci109   @   19:22, 10.06.2022
Cytat: Barbarella.
Albo piszą na szybko jakąś fabułkę do tego. Konsternacja
Bethesda fabułę? Nieee no, o to, to bym ich nie posądzał 😅 Najważniejsze żeby było pełno bezsensownych questów na tryliardzie takich samych planet. Po co komu wtedy fabuła 😅
2 kudosshuwar   @   20:14, 10.06.2022
Ale z Was fani… to nie prawda! Bethesda usilnie, na gwałt próbuje odkryć dlaczego podczas startu następuje freez i czarny ekran. Na razie udało się wymusić wywalenie do pulpitu po 10 minutach bezczynności :-)