Studio Bloober Team zapowiada Layers of Fears

Kolejny horror w portfolio Bloober Team to kontynuacja serii Layers of Fear. Zgodnie z wcześniejszymi przeciekami, Polacy zapowiedzieli Layers of Fears!

@ 09.06.2022, 21:45
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Studio Bloober Team zapowiada Layers of Fears

Pisaliśmy wczoraj o tym, że studio Bloober Team przygotowuje się do zapowiedzi swojej kolejnej gry, czyli kontynuacji serii Layers of Fear. Dziś mamy pierwszy zwiastun promujący przedsięwzięcie.

Materiał jest oczywiście bardzo klimatyczny, a ze względu na to, że gra śmiga na silniku Unreal Engine 5, jej oprawa wizualna zdaje się być naprawdę niezła. Nie mamy co prawda surowego gameplayu, ale na zwiastunie widać sporo efektownych ujęć.

Layers of Fears, bo tak będzie się zwać nowy projekt Bloober Team, zadebiutuje na początku 2023 roku, a dostępne będzie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Na razie nie mamy niestety konkretnego dnia, ale wkrótce powinno się to zmienić. Wówczas Was o tym bezzwłocznie powiadomimy.

Rzućcie okiem na poniższe wideo i pamiętajcie, że dwie dotychczasowe odsłony Layers of Fear dostępne są w sprzedaży.


Sprawdź także:
Layers of Fears

Layers of Fears

Premiera: czerwiec 2023
PC, PS5, XBOX X/S

Layers of Fears to trzecia część serii popularnych horrorów utrzymanych w gatunku przygodowych gier akcji od rodzimego dewelopera, w której akcję obserwujemy z perspektyw...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?