Marvel's Midnight Suns - nowy zwiastun i data premiery

Firma Take-Two opublikowała kolejny materiał filmowy promujący Marvel's Midnight Suns. Na końcu zwiastuna zawarto też datę premiery gry.

@ 09.06.2022, 21:07
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Marvel's Midnight Suns - nowy zwiastun i data premiery

Marvel's Midnight Suns pisaliśmy ostatnio dość sporo. Głównie ze względu na to, że w sieci pojawiały się doniesienia na temat problemów deweloperów oraz nadchodzących opóźnień. Później poznaliśmy też prawdopodobną datę premiery gry, która okazała się prawdą.

Zgodnie z krążącymi wcześniej plotkami, Marvel's Midnight Suns dostępne będzie jeszcze w tym roku. Jego premierę zaplanowano na 6 października, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Zwiastun nie pokazał żadnych ujęć z rozgrywki, ale zobaczyliśmy wszystkich bohaterów, z których umiejętności będziemy korzystać w trakcie zabawy.

Marvel's Midnight Suns to strategia turowa przypominająca serię XCOM. W trakcie zabawy będziemy więc prowadzić do boju grupę super bohaterów, a każdy dysponował będzie unikatowymi umiejętnościami oraz wyposażeniem. Współpraca wszystkich stanowić będzie klucz do sukcesu.

Jak wspomniałem, premiera Marvel's Midnight Suns zaplanowana została na 6 października. Poniżej rzucić okiem możecie na nowy zwiastun.


Sprawdź także:
Marvel's Midnight Suns

Marvel's Midnight Suns

Premiera: 07 października 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Marvel's Midnight Suns to nowa produkcja studia Firaxis Games, autorów nowożytnej serii XCOM oraz marki Sid Meier's Civilization. Tytuł jest taktycznym cRPG-iem z turową ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?