Cyberpunk: Edgerunners - zwiastun anime od Netfliksa

Premiera serialu już we wrześniu, a dziś pierwszy trailer.

@ 09.06.2022, 08:44
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
inne

Cyberpunk: Edgerunners - zwiastun anime od Netfliksa

Firmy CD Projekt RED oraz Netflix wspólnie zaprezentowały zwiastun nadchodzącego Cyberpunk: Edgerunners. Mowa tutaj o 10-odcinkowym serialu, który zadebiutuje w sieci już we wrześniu.

Produkcja ta została zapowiedziana jeszcze w okolicach premiery Cyberpunk 2077, ale prawdopodobnie większość z Was zdążyła o niej zapomnieć. Serial przypomina jednak o sobie najnowszym trailerem, który obejrzycie poniżej.

Cyberpunk: Edgerunners opowiada historię dzieciaka, który stara się przetrwać w mieście opanowanym przez technologię i modyfikacje własnego ciała. Aby przetrwać, decyduje się zostać tytułowym edgerunnerem - wyjętym spod prawa najemnikiem.

Za przygotowanie anime odpowiedzialne jest studio Trigger, mające na swoim koncie takie produkcje jak Promare, Little Witch Academia czy Kill la Kill. Całość powstaje przy współpracy z CD Projekt RED.

Premiera Cyberpunk: Edgerunners na Netflix już we wrześniu. Serial skład się z 10-ciu odcinków.


Sprawdź także:
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Premiera: 10 grudnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Cyberpunk 2077 to produkcja rodzimego studia CD Projekt RED, znanego wcześniej z serii Wiedźmin. Tytuł to przedstawiciel gatunku RPG akcji, jednak tym razem świat fantasy...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?