Netflix przedstawia zwiastun serialu Resident Evil

Resident Evil doczeka się kolejnego serialu, tym razem za produkcję bierze się Netflix.

@ 07.06.2022, 23:00
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps5, xbox x/s

Netflix przedstawia zwiastun serialu Resident Evil

Netflix opublikował nowy zwiastun nadchodzącego serialu Resident Evil, który zadebiutuje już 14 lipca na platformie streamingowej.

Chociaż serial jest oczywiście oparty na serii gier o zombie autorstwa Capcomu o tej samej nazwie, nie będzie zbytnio podążać za jakimikolwiek grami. W rzeczywistości serial będzie rozgrywał się prawie trzy dekady po odkryciu wirusa T. Będziemy śledzić przygody córek Alberta Weskera, Jade i Billie. Do New Raccoon City przywiózł je ich ojciec, grany przez Lance'a Reddicka.

Oczywiście na miejscu okaże się, że owiane złą sławą miasto, w którym wszystko się rozpoczęło, jest nadal źródłem bestii oraz horroru, z którymi będą musieli się rozprawić nasi bohaterowie. Całość wygląda naprawdę bardzo dobrze. To może być serial straszny i pełen przemocy. Mroczny i przerażający momentami.

Jak wspominałem na początku, serial Resident Evil ma swoją premierę na Netflix 14 lipca. To również dobry moment dla marki, ponieważ Capcom w końcu ogłosił nadchodzący Resident Evil 4 Remake. Fani uniwersum mogą być zadowoleni z ilości projektów, które są w nim realizowane.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?