The Callisto Protocol - znamy wydania gry na PlayStation

Wygląda na to, że na The Callisto Protocol będzie trzeba wydać sporo pieniędzy. Na razie nie wiadomo czy możliwa będzie aktualizacja wersji PS4 do PS5.

@ 06.06.2022, 15:46
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

The Callisto Protocol - znamy wydania gry na PlayStation

W trakcie zbliżającego się Summer Game Fest zobaczyć mamy pierwszy solidny gameplay z debiutanckiego dzieła Striking Distance, czyli świetnie zapowiadającego się The Callisto Protocol. Jeszcze zanim będziemy w stanie spojrzeć na rozgrywkę, możemy natomiast się zaznajomić z wydaniami, jakie będą dostępne na zaplanowaną na 2 grudnia premierę.

The Callisto Protocol kupić będziemy mogli w kilku wariantach. Standardowym oraz Digital Deluxe. Wydanie standardowe na konsoli PlayStation 4 kosztować będzie $59,99, czyli jakieś 260 zł. Nieco więcej, bo $69,99 (około 300 zł) trzeba będzie dać za wydanie Digital Deluxe. W przypadku PlayStation 5 ceny zaczynają się na $69,99, a kończą na $89,99. Zamówienie przedpremierowe tego pierwszego da nam paczkę zwaną Contraband Pack, a także specjalną skórkę Retro Prisoner. W drugim jest to samo, a ponadto przepustka sezonowa.

Co ciekawe, deweloperzy nie wspominają nic na temat możliwości aktualizacji The Callisto Protocol z PS4 do PS5, a to może oznaczać, że darmowa opcja tego typu nie będzie możliwa. Koniecznością może się w tym przypadku okazać zainwestowanie dodatkowych pieniędzy. Jakich? Tego w tym momencie nie wiemy.

Premierę The Callisto Protocol zaplanowano na 2 grudnia, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.


Sprawdź także:
The Callisto Protocol

The Callisto Protocol

Premiera: 02 grudnia 2022
PC, PS5, XBOX X/S, PS4, XBOX ONE

The Callisto Protocol to survival horror z elementami akcji osadzony w futurystycznej przyszłości. Za projekt odpowiada debiutanckie Striking Distance Studios, złożone cz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?