Horizon II: Forbidden West otrzymało kolejną aktualizacją; wprowadza ona m.in. tryb Nowa Gra+

Studio Guerrilla Games opublikowało kolejny patch przeznaczony dla Horizon II: Forbidden West. Co ważne, aktualizacja wprowadza do gry sporo nowości.

@ 04.06.2022, 11:35
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Horizon II: Forbidden West otrzymało kolejną aktualizacją; wprowadza ona m.in. tryb Nowa Gra+

Studio Guerrilla Games regularnie aktualizuje swoje ostatnie przedsięwzięcie, czyli Horizon II: Forbidden West. Najnowsza aktualizacja dla gry to nie tylko rozmaite poprawki, ale również nowe rozwiązania, których do tej pory w niej nie było.

Najnowszy patch wprowadza do gry tryb Nowa Gra+, dzięki czemu możliwe jest ponowne przejście całej opowieści, ale przy zachowaniu postępów w rozwoju głównej bohaterki. Żeby było jeszcze ciekawiej, możecie podnieść poziom trudności zabawy do Ultra Hard, dzięki czemu czeka Was prawdziwe wyzwanie. Dodano też nowe trofea.

Kolejne nowości obejmują już mechanikę rozgrywki. Guerrilla Games dodała do Horizon II: Forbidden West możliwość modyfikowania wyposażenia, opcję rozdania na nowo punktów umiejętności, a także sprzedawcę specjalizującego się w zielarstwie oraz częściach zwierząt. Nowości sprawią, że zabawa będzie jeszcze ciekawsza.

Na koniec wspomnieć jeszcze trzeba o tym, że inżynierowie studia podrasowanie nieco wygładzanie krawędzi, dzięki czemu Horizon II: Forbidden West wygląda lepiej w trybie wydajności na PS4 Pro oraz PS5. Kolejna łatka ma wprowadzić wsparcie dla VRR (zmiennego odświeżania) oraz tryb z 40 klatkami na sekundę. Na razie nie znamy daty jej udostępnienia.

Horizon II: Forbidden West dostępne jest obecnie na PS4 oraz PS5. Jeśli rozważacie zakup, rzućcie okiem na naszą recenzję.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosLucas-AT   @   08:43, 05.06.2022
40 klatek na 120Hz telewizorach z VRR to świetny kompromis. Oby wkrótce stał się standardem jako jeden z trybow do wyboru.
0 kudosMicMus123456789   @   16:40, 06.06.2022
New Game + to dobry powód by wrócić do gry i ulepszyć pozostały sprzęt. NG+ na najwyższym poziomie trudności lepiej rozpocząć z maksymalnie ulepszonym sprzętem Dumny