Pokemon Scarlet/Violet - drugi trailer zdradza datę premiery

W najnowsze Poksy zagramy w listopadzie - twórcy podali datę premiery. Co ciekawe, w grach pojawi się nowość w postaci trybu kooperacji.

@ 01.06.2022, 17:19
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
switch

Pokemon Scarlet/Violet - drugi trailer zdradza datę premiery

Firma The Pokemon Company zaprezentowała drugi zwiastun Pokemon Scarlet oraz Pokemon Violet - najnowszej odsłony cyklu z Pokemonami 9. generacji. Przy okazji zdradzono datę premiery.

I tak wiemy już, że gry trafią do sprzedaży 18 listopada 2022 roku, tylko na Nintendo Switch. Kolejną intersującą informacją jest wzmianka o trybie kooperacji. Będzie to nowość w serii. Szczegółów niestety nie ujawniono, ale wiemy, że grać będziemy mogli w maksymalnie 4 graczy. Czy będą to tylko jakieś kooperacyjne wyzwania, czy może przejdziemy całą grę wspólnie - to na razie pytania pozostające bez odpowiedzi. Pozostaje czekać na kolejne szczegóły.

Podobnie jak Pokemon Legends: Arceus z początku bieżącego roku, także w Pokemon Scarlet oraz Pokemon Violet będziemy poruszać się po sporych rozmiarów otwartym świecie.


Sprawdź także:
Pokemon Scarlet

Pokemon Scarlet

Premiera: 18 listopada 2022
SWITCH

Pokemon Scarlet obok Pokemon Violet kolejna gra z rodziny Pokemon od studia Game Freak, tym razem oddająca do dyspozycji gracza zabawę ze stworkami ósmej generacji. Scarl...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?