Sonic Frontiers - zobaczcie zwiastun sandboksa w świecie Sonica

Krótki gameplay z gry Sonic Frontiers, czyli gry w otwartym świecie, której bohaterem jest najszybszy jeż na świata!

@ 01.06.2022, 14:14
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Sonic Frontiers - zobaczcie zwiastun sandboksa w świecie Sonica

Sega i Sonic Team udostępnili pierwszy materiał z rozgrywki z nadchodzącej przygody Sonic Frontiers. Krótko i bardzo szybko pokazujący o co w tej grze chodzi.

Podczas seansu możemy rzucić okiem na część robotów, z którymi będzie się trzeba zmagać, i oczywiście mnóstwo pierścieni do złapania. Filmik jest krótki, ale nie szlochajcie. Twórcy zaplanowali ujawnienie większej ilości szczegółów dalej w czerwcu. Możemy się zatem spodziewać kolejnych detali w nadchodzących dniach.

Sonic Frontiers został po raz pierwszy ujawniony, jeszcze zanim otrzymał nazwę, podczas 30. rocznicy powstania marki w zeszłym roku. Już wkrótce dowiemy się czym będzie pierwszy w historii open world w kolorowym świecie najszybszego jeża w grach wideo.

Sonic Frontiers pojawi się w pod koniec tego roku na Xboksach Series X|S, Xboksie One, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch i PC. Wspomniany zwiastun możecie sprawdzić poniżej.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?