Zobacz najnowszy gameplay z F1 22

Gameplay z najnowszej odsłony serii Codemasters zachwyca. Widać, że deweloperzy cały czas skutecznie rozwijają swoją serię.

@ 01.06.2022, 14:04
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Zobacz najnowszy gameplay z F1 22

Electronic Arts i Codemasters opublikowali nowy zwiastun prezentujący niektóre z nowych funkcji rozgrywki opracowanych z myślą o F1 22.

Tegoroczna odsłona obejmie kilka poważnych zmian w modelach samochodów, aby odzwierciedlały one zmiany w prawdziwym świecie F1. W tym celu F1 22 będzie zawierać zupełnie nową fizykę, prowadzenie i modele opon. Pojawią się także całkiem nowe wyścigi F1 Sprint, które po raz pierwszy zadebiutują w grze wideo i określą pozycję startową między kwalifikacjami, a niedzielnym wyścigiem.

Poza torem nowe centrum społecznościowe F1 Life będzie naszym domem wyścigowym z dala od... prawdziwego domu. Tutaj można będzie pochwalić się swoimi trofeami, modą, akcesoriami i nie tylko; personalizując swojego kierowcę według własnego uznania. Zdobędziemy tu także więcej rzeczy dzięki regularnym wyzwaniom w grze i przepustce na podium. Obszar F1 Life będzie również działał jako lobby gry wieloosobowej.

Wszystko to plus zupełnie nowy tryb VR. Poniżej możecie sprawdzić wszystkie nowe funkcje na zwiastunie z elementami rozgrywki F1 22. Ścigałka pojawi się za miesiąc, dokładnie 1 lipca, na Xboksach Series X|S, Xboksie One, PlayStation 5, PlayStation 4 i PC.


Sprawdź także:
F1 22

F1 22

Premiera: 01 lipca 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

F1 22 to kolejna odsłona wyścigowej serii z elementami symulacji, poświęcona najbardziej prestiżowym międzynarodowym wyścigom samochodowym - Formuła 1. Za produkcję odpow...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?