PS Plus w czerwcu 2022 z wielkim hitem?

Mamy niepotwierdzone informacje na temat tego, co dostępne będzie w czerwcowej ofercie PlayStation Plus.

@ 31.05.2022, 11:29
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

PS Plus w czerwcu 2022 z wielkim hitem?

W sieci pojawiły się właśnie interesujące informacje - na razie niepotwierdzone - na temat tego, co znajdziemy w czerwcu w ramach PS Plus. Okazuje się, że wśród proponowanych gier będzie jeden prawdziwy hit. Tego raczej nikt się nie spodziewał.

Z przecieku wynika, że PS Plus w czerwcu bieżącego roku pozwoli nam pobrać w sumie trzy gry: God of War, Naruto to Boruto: Shinobi Striker oraz Nickelodeon All-Star Brawl. Pierwszy z wymienionych tytułów jest oczywiście szczególnie interesujący, bo to blockbuster wyprodukowany przez Sony. Jego udostępnienie w PS Plus może być swoistym wskaźnikiem tego, że premiera God of War Ragnarok jest coraz bliżej.

Warto w tym momencie jeszcze zaznaczyć, że wymienione gry dostępne będą dla wszystkich subskrybentów. Pobierzecie je od 7 czerwca do 5 lipca. Jutro powinniśmy otrzymać oficjalną prezentację czerwcowego PS Plus, a gdy tak się stanie, nie omieszkamy Wam jej oczywiście przekazać.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?