Returnal zmierza na PC?

Wiele wskazuje na to, że ostatnie dzieło studia Housemarque, czyli Returnal, wkrótce dostępne będzie dla posiadaczy komputerów osobistych.

@ 27.05.2022, 12:05
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5

Returnal zmierza na PC?

Returnal to jedna z najciekawszych gier akcji minionego roku. Projekt zadebiutował wyłącznie na PlayStation 5, a z najnowszych doniesień wynika, że będzie też dostępny na PC - na to przynajmniej wskazują informacje, do jakich dogrzebano się na Steam.

Na łamach SteamDB znaleziono wpis czegoś, co nazywane jest "Oregon". Nie byłoby w tym niczego dziwnego, gdyby nie fakt, że w opisie lokalizacji gry zawarto wzmianki na temat planety Atropos, czyli miejsca, w którym rozgrywa się wspomniane Returnal. Jest też co nieco na temat Heliosa, a zatem statku głównej bohaterki, Selene oraz Powrotów, czyli niekończącej się pętli, do której trafia protagonistka.

Podpowiedzią mogą być też tagi. Widnieją wśród nich takie słowa, jak Bullet Hell, Roguevania, Rogue-lite, Rogue-like, Third-Person Shooter oraz Female Protagonist. Wszystko to składa się na jedną sensowną całość, wskazującą na to, że Returnal faktycznie może zadebiutować na PC. Oficjalnej zapowiedzi oczywiście jeszcze nie było, ale jest spora szansa, że pojawi się ona w trakcie czerwcowego Summer Game Fest.

Póki co pamiętajcie, że Returnal nabędziecie na PlayStation 5. Jeśli zamierzacie to zrobić, rzućcie okiem na naszą recenzję.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?