God of War: Ragnarok - w sklepach pojawiły się akcesoria promujące grę; jest przy nich data premiery

Wygląda na to, że w sklepach pojawiły się już rozmaite produkty promujące God of War: Ragnarok. Z kart dowiadujemy się, że premiera powinna się odbyć przełomem września i października.

@ 27.05.2022, 10:43
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

God of War: Ragnarok - w sklepach pojawiły się akcesoria promujące grę; jest przy nich data premiery

Pisaliśmy wczoraj o tym, że God of War: Ragnarok otrzymało kategorię wiekową w Korei Południowej, co może wskazywać na to, że premiera jest kwestią 2-3 miesięcy. Teraz mamy kolejne informacje pozwalające na myśleć, że nowe przygody Kratosa przeżyjemy wkrótce.

Do tej pory Sony ujawniło jedynie, że God of War: Ragnarok trafi do sprzedaży w 2022 roku. Konkretnej daty nie znamy, ale w sieci pojawiają się rozmaite produktu związane z grę. Chodzi o jakieś czapeczki, koszulki, breloczki i inne podobne przedmioty. Część z nich można zamawiać, a termin realizacji zamówień ustalono przede wszystkim na wrzesień (choć są też październikowe).

Sprzedaż tego typu marketingowych i promocyjnych produktów rusza najczęściej kilka tygodni przed premierą gry, a to oznacza, że wrzesień (lub październik) faktycznie są prawdopodobne. Mam też nadzieję na to, że Sony wkrótce podzieli się konkretną datą premiery, a gdy tak się stanie, natychmiast ją Wam przekażemy. Pamiętajcie póki co, że God of War: Ragnarok trafi na PS4 oraz PS5.


Sprawdź także:
God of War: Ragnarok

God of War: Ragnarok

Premiera: 2022
PS4, PS5

God of War: Ragnarok to kolejna część uznanej serii gier akcji ukazujących się wyłącznie na konsolach PlayStation. Ragnarok podąża ścieżką wyznaczoną przez swoisty reboot...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?