Sony potwierdza, że powstaną seriale God of War, Horizon oraz Gran Turismo

Na razie każdy z projektów jest w dość wczesnej fazie dewelopingu, a to oznacza, że na szczegóły będziemy musieli trochę poczekać.

@ 27.05.2022, 09:35
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps3, ps4, ps5

Sony potwierdza, że powstaną seriale God of War, Horizon oraz Gran Turismo

Sony zapowiadało jakiś czas temu, że chce zwiększyć obecność swoich marek w innych mediach, w tym w filmach oraz serialach. Właśnie dowiedzieliśmy się, że plany przekuto w rzeczywistość i trwają już prace nad kilkoma bardzo interesującymi projektami.

Z informacji opublikowanych przez Japończyków dowiadujemy się, że trwają obecnie prace nad serialami związanymi z grami God of War, Horizon oraz Gran Turismo. Pierwszym projektem zajmuje się Amazon Prime, drugi jest w rękach Netflixa, a trzeci... no cóż, tego akurat nie ujawniono. Potwierdził to jeden z członków zarządu i prezes PlayStation Productions, Tony Vinciquerra.

Jeśli chodzi o więcej szczegółów, na razie nie są one oczywiście znane. Nie wiemy zatem kto zajmuje się scenariuszem, ani kto będzie reżyserował poszczególne odcinki. Nie zdradzono także czy twórcy każdej z wymienionych marek, czyli SIE Santa Monica Studio, Guerrilla Games oraz Polyphony Digital będą w jakikolwiek sposób zaangażowani w ich adaptacje.

Na koniec przypomnę jeszcze, że Sony pracuje obecnie nad kilkoma innymi serialami. Już wcześniej zdradzono, że w niezbyt odległej przyszłości zobaczymy seriale na podstawie The Last of Us, Sly Cooper oraz Twisted Metal. Ponadto powstają też filmy oparte na markach Ghost of Tsushima oraz Jak and Daxter.

Więcej detali, jak tylko się pojawią.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosfebra1976   @   23:01, 28.05.2022
Dlaczego nie? Kiedyś była moda na filmy z wyścigami. Dorobią jakąś historyjkę w tle i voilà mamy film.
0 kudosluki505   @   14:06, 29.05.2022
Cytat: febra1976
Dlaczego nie? Kiedyś była moda na filmy z wyścigami. Dorobią jakąś historyjkę w tle i voilà mamy film.

Nie wiem, nie widzę tego. GoW i Horizon to potencjał ale GT to takie meeh imo.
0 kudosfebra1976   @   18:34, 29.05.2022
Co z tego wyjdzie to wyjdzie, wsio ryba i tak nie przepadam za takimi produkcjami Szczęśliwy
0 kudosBarbarella.   @   19:34, 29.05.2022
Serialofile łykną wszystko byle miało odcinki i sezony. Zadziorny
Dodaj Odpowiedź