Marvel's Midnight Suns przeszło ostatnio sporą przemianę, prezentacja gry w czerwcu

Wygląda na to, że w przyszłym miesiącu zobaczymy przebudowane Marvel's Midnight Suns. Poznamy też nową datę premiery projektu.

@ 24.05.2022, 14:24
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Marvel's Midnight Suns przeszło ostatnio sporą przemianę, prezentacja gry w czerwcu

Marvel's Midnight Suns to ciekawie zapowiadająca się gra opracowywana przez Firaxis - studio odpowiedzialne między innymi za wyśmienitą serię XCOM. Tytuł zapowiedziano jakiś czas temu, a jego premiera miała nastąpić w drugiej połowie 2022 roku. Właśnie dotarły do nas jednak wieści o tym, że może ona ulec opóźnieniu.

Za doniesienia w temacie odpowiada znany insider, Tom Henderson. Dotarł on podobno do informacji, z których wynika, że Marvel's Midnight Suns przeszło w ostatnim czasie dość istotną przemianę spowodowaną niezbyt przychylnym odbiorem ujawnionych dotychczas materiałów promocyjnych. Ze względu na tę przemianę zostanie ono zapowiedziane ponownie.

Raport na temat Marvel's Midnight Suns pojawił się na łamach TryHardGuides. Henderson napisał w nim, że prezentacja nowej wersji Marvel's Midnight Suns nastąpić powinna w czerwcu (prawdopodobnie 9 czerwca, albowiem wtedy odbędzie się Summer Game Fest). W tym samym momencie powinniśmy dostać nową datę premiery. Henderson niestety nie ma żadnych dodatkowych detali.

Marvel's Midnight Suns powinno zadebiutować na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Więcej na temat projektu znajdziecie oczywiście w naszej encyklopedii.


Sprawdź także:
Marvel's Midnight Suns

Marvel's Midnight Suns

Premiera: 07 października 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Marvel's Midnight Suns to nowa produkcja studia Firaxis Games, autorów nowożytnej serii XCOM oraz marki Sid Meier's Civilization. Tytuł jest taktycznym cRPG-iem z turową ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?