Prace nad S.T.A.L.K.E.R. 2 zostały wznowione!

Twórcy ze studia GSC Game World poinformowali o wznowieniu prac nad wyczekiwaną produkcją. W tym celu przenieśli się do Pragi.

@ 24.05.2022, 08:21
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, xbox x/s

Prace nad S.T.A.L.K.E.R. 2 zostały wznowione!

Rosyjska inwazja na Ukrainę wymusiła jakiś czas temu zawieszenie prac nad gorąco wyczekiwanym S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl. Twórcy nie byli w stanie podać przybliżonej premiery wznowienia działań deweloperskich, ale szczęśliwie przerwa nie trwała długo.

Studio było zmuszone przenieść swoją siedzibę z Kijowa do czeskiej Pragi. O wznowieniu prac nad S.T.A.L.K.E.R. 2 dowiadujemy się za pomocą platformy Discord, gdzie jeden z fanów zadał producentom pytanie - "Czy prace nad grą są kontynuowane?".

Odpowiedzi udzielił community manager z GSC Game World, kryjący się pod nickiem Mol1t. Była ona krótka, ale treściwa - "Tak, prace są kontynuowane".

Na ten moment S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl nie posiada wyznaczonej daty premiery. Na początku roku twórcy informowali, że tytuł zadebiutuje 8 grudnia 2022 roku, ale dziś ten termin z oczywistych względów nie wydaje się realny. Raczej zagramy dopiero w przyszłym roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?