Sony ujawniło pierwszy bundle PlayStation 5 z Horizon II: Forbidden West

PlayStation 5 otrzyma pierwszy bundle z wyśmienitą grą studia Geurrrilla Games - Horizon II: Forbidden West.

@ 23.05.2022, 10:25
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4, ps5

Sony ujawniło pierwszy bundle PlayStation 5 z Horizon II: Forbidden West

Sony wypuściło swój pierwszy zestaw PlayStation 5 z grą Guerilla Games Horizon Forbidden West. Nie mogło być inaczej, pierwszy bundle i jedna z najciekawszych gier ekskluzywnych w pakiecie.

Pakiet obecnie dostępny tylko w Wielkiej Brytanii można było zakupić w różnych sklepach, takich jak Argos, ShopTo i Smyths. Wygląda jednak na to, że zapasy zostały już wyprzedane. Zainteresowanie było ogromne i przerosło szacunki samego Sony. Gdy bundle znów będzie dostępny, jego cena to 499,99 GBP (jakieś 2700 zł).

Komplet z pewnością pojawi się również na terenie Stanów Zjednoczonych oraz Europy, w tym Polski. Wydaje się, że na start z nową generacją trudno jest wybrać ciekawszy. Sony z pewnością wypuści kolejne. Przecież na rynku debiutowały już inne duże gry, ot chociażby Gran Turismo 7, które w pakiecie z konsolą również byłoby interesującą ofertą.

Na temat Horizon II: Forbidden West możecie przeczytać pod tym adresem, gdzie przygotowaliśmy dla Was recenzję.

 


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   15:13, 23.05.2022
A już przez chwilę miałem nadzieję, że i sama konsola będzie mieć oryginalny wygląd, ale chyba w tej generacji nie będzie już takich zestawów z dedykowaną konsolą.