Gearbox przygotowuje 9 gier AAA

Wygląda na to, że studio Gearbox jest bardzo zapracowane. Ekipa studia opracowuje aż 9 najwyższej jakości tytułów, czyli z kategorii AAA.

@ 20.05.2022, 16:27
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Gearbox przygotowuje 9 gier AAA

Gearbox Software jakiś czas temu przejęty został przez Embracer Group. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, ekipa odpowiedzialna za popularną markę Borderlands, przygotowuje w tym momencie aż 9 (słownie: dziewięć) gier z kategorii AAA. Informacja taka pojawiła się w raporcie finansowym spółki.

"Gearbox bezustannie się rozrasta, aby dostarczać gry ze swojego ambitnego planu, obecnie studio przygotowuje dziewięć gier AAA", czytamy w raporcie.

Niestety nie sposób powiedzieć czy chodzi wyłącznie o gry, którymi zajmuje się team studia, czy także te, które wydawane są za sprawą Gearbox Publishing. Wśród tych dziewięciu gier mogą być również jakieś remastery i remaki, a zatem niekonieczne chodzi tutaj o całkiem nowe produkcje.

Z tego, co dotychczas ujawniono, Gearbox opracowuje m.in. Homeworld 3, Heart Machine’s Hyper Light Breaker oraz kontynuację Tales from the Borderlands. Nie sposób niestety określić czy którykolwiek z tych projektów wpisuje się w kategorię AAA. Czekamy zatem na więcej informacji. Jak tylko się pojawią, będziemy Wam je przekazywać.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   17:52, 20.05.2022
Ciągle po cichu liczę na kontynuację serii Brothers in Arms. Ale czy się doczekam? Oby.
0 kudosRonaldo_   @   19:30, 20.05.2022
Również czekam na Brothers in Arms. Przydałoby się w końcu po tylu latach stworzyć jakąś część.
0 kudosBarbarella.   @   17:22, 22.05.2022
Hell's Highway wbija w fotel i fabularnie i gameplayowo .Strach się bać gdyby udałoby im się stworzyć coś równie poruszającego przy aktualnych możliwościach technicznych. A gier wojennych - antywojennych nigdy za wiele.