The Callisto Protocol - nowy screen oraz przybliżona data premiery

Wygląda na to, że twórcy i wydawca The Callisto Protocol powoli przygotowują się do debiutu projektu. Niebawem ujrzymy jego pierwszy gameplay.

@ 20.05.2022, 16:17
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

The Callisto Protocol - nowy screen oraz przybliżona data premiery

The Callisto Protocol to jedna z najlepiej zapowiadających się gier, mających zadebiutować jeszcze w tym roku. Mimo że na prezentację rozgrywki musimy jeszcze trochę poczekać, mamy coś innego dla wszystkich graczy wyczekujących debiutu.

Studio odpowiedzialne za The Callisto Protocol nawiązało współpracę z ekipą Game Informera, a dzięki temu do sieci trafił nowy screen prezentujący grę. Widzimy na nim wymęczonego głównego bohatera, a także dwugłowego potwora, który prawdopodobnie odegra w scenariuszu jakąś istotną rolę. Screen zobaczyć możecie powyżej.

Prócz fotki, ujawniono również, że The Callisto Protocol powinno zadebiutować jeszcze w tym roku, choć nie podano żadnego konkretnego terminu. Będzie to gra AAAA, czyli posiadająca wysoki budżet oraz możliwie "najwyższy poziom jakości". Dlaczego AAAA, a nie AAA. Wydawca wyjaśnia, że chodzi o ogromne pieniądze, jakie są inwestowane w przedsięwzięcie.

Czekamy na więcej informacji oraz pierwsze konkrety. The Callisto Protocol dostępne będzie na PC, PS5 oraz Xboksach Series X|S.


Sprawdź także:
The Callisto Protocol

The Callisto Protocol

Premiera: 02 grudnia 2022
PC, PS5, XBOX X/S, PS4, XBOX ONE

The Callisto Protocol to survival horror z elementami akcji osadzony w futurystycznej przyszłości. Za projekt odpowiada debiutanckie Striking Distance Studios, złożone cz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?