Take-Two ma w planach 8 remaków, remasterów oraz portów

Prócz tego korporacja przygotowuje ponad 20 gier z głównego nurtu. Większość planowanych projektów nie została jeszcze ujawniona.

@ 20.05.2022, 15:46
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, switch, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Take-Two ma w planach 8 remaków, remasterów oraz portów

Wygląda na to, że Take-Two ma mocno upakowany grafik, jeśli chodzi o premiery, na kolejne miesiące i lata. Podczas komentowania swoich ostatnich wyników finansowych, korporacja zdradziła, że jej studia w tym momencie przygotowują nie tylko pełnoprawne kontynuacje i nowe marki, ale także remastery, remaki oraz porty.

Take-Two Interactive posiada wiele znanych marek w swoim portfolio. Z ostatniej konferencji spółki dowiedzieliśmy się, że do kwietnia 2025 roku na rynku zadebiutuje aż 8 remasterów, remaków oraz portów. W tym momencie oczywiście nie wiemy czego się spodziewać, co nie oznacza natomiast, że nie możemy pospekulować.

We wspomnianych ośmiu projektach jest prawdopodobnie remake Red Dead Redemption, o którym pisaliśmy wcześniej, aktualizacja dla Red Dead Redemption 2, wykorzystująca możliwości konsol obecnej generacji, a także m.in. Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition, które powinno w najbliższym czasie trafić na urządzenia mobilne. Co jeszcze? Czekamy z niecierpliwością na nowe informacje.

Bieżący rok nie zapowiada się jakoś szczególnie porywająco, ale wszystko wskazuje na to, że dwa kolejne będą mocno upakowane wyśmienitymi grami. Nie licząc remasterów różnej maści, Take-Two planuje przez dwa lata wydać aż 24 gry z tzw. głównego nurtu. Z niecierpliwością czekamy na ich zapowiedzi!


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?