Twórcy Saints Row są wyjątkowo dumni z customizacji; żadna inna gra takiej nie ma

Saints Row pozwoli nam zmodyfikować bardzo wiele różnych elementów rozgrywki. Ekipa odpowiedzialna za grę jest dumna z tego, co udało jej się przygotować

@ 20.05.2022, 10:20
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Twórcy Saints Row są wyjątkowo dumni z customizacji; żadna inna gra takiej nie ma

Saints Row będzie prawdopodobnie jedną z najważniejszych premier bieżącego roku. Tytuł opracowywany przez studio Volition mieliśmy już okazję ujrzeć, a jeśli jesteście ciekawi naszych wrażeń, zerknijcie do opublikowanego niedawno artykułu. Wspominamy w nim m.in. o customizacji, na temat której twórcy postanowili się niedawno wypowiedzieć.

Głos w sprawie rozmaitych opcji modyfikowania nie tylko postaci zabrało dwóch deweloperów: Kenzie Lindgren oraz Damien Allen. Obaj zgodnie twierdzą, że takiego czegoś wcześniej nie widzieli. Żadna inna gra obecnie dostępna na rynku nie oferuje tak bogatej customizacji.

"Myślę, że za każdym razem gdy wchodzę do gry, niezależnie od tego czy chodzi o customizację (poniważ jest ona ważną częścią gry), czy o podróżowanie po mieście, czy szybowanie wing suitem albo robienie misji, wiemy, że to Saints Row", powiedziała Kenzie Lindgren. "Myślę, że warto choćby sprawdzić, jeśli jesteś starszym graczem, ale także nowi gracze znajdą coś dla siebie".

Ekipa ze studia Volition jest szczególnie dumna z customizacji, albowiem w ręce graczy oddano naprawdę szeroki wachlarz opcji. Lindgren sądzi, że niczego innego równie rozbudowanego w tym momencie na rynku po prostu nie ma.

"Zdecydowanie mamy więcej customizacji niż jakakolwiek inna gra obecnie na rynku", powiedziała Lindgren, a następnie wspomniała o tym, że ważna jest także swoboda. Gracze mogą wielokrotnie podchodzić do tych samych poziomów, ale za każdym razem będą przeżywać je w inny sposób. Nawet scenki przerywnikowe będą inne.

Zapowiada się naprawdę świetne widowisko, a czy faktycznie takie będzie przekonamy się 23 sierpnia, gdy Saints Row zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach poprzedniej i obecnej generacji.


Sprawdź także:
Saints Row

Saints Row

Premiera: 23 sierpnia 2022
PS5, PS4, PC, XBOX X/S, XBOX ONE

Saints Row to reboot marki zapoczątkowanej przez studio Volition w 2006 roku. Gra nie oferuje bohaterów znanych z poprzedniego cyklu, a oferuje wyłącznie pewne fabularne ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   20:00, 20.05.2022
No nie wiem z tą customizacją . Mnie akurat zbyt szeroki wachlarz możliwości , opcji raczej odpycha niż przyciąga . Saints Row bardzo lubię więc prawdopodobnie będę chciała tę grę sprawdzić . Zobaczymy jak im to wyjdzie.