Fallout London - gameplay z ogromnej modyfikacji do Fallout 4

Ambitny projekt nabiera rumieńców. Niestety wciąż nie znamy daty premiery.

@ 19.05.2022, 16:26
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc

Fallout London - gameplay z ogromnej modyfikacji do Fallout 4

Powstająca od dłuższego czasu modyfikacja Fallout London do Fallout 4 w końcu doczekała się obszerniejszej prezentacji. Twórcy z grupy FOLON zaprezentowali kilkanaście minut gameplayu.

Akcja modyfikacji ma miejsce między wydarzeniami opowiedzianymi w Fallout 2 oraz Fallout 3. Twórcy przenoszą wydarzenia do Europy, co pozwala tchnąć nieco świeżości w świat Fallouta. Tym razem trafiamy do post-apokaliptycznego Londynu, co pozwoliło projektantom popuścić trochę wodze fantazji. Świat funkcjonuje tutaj na nieco innych zasadach, niż na Nowym Kontynencie, inaczej wyglądają też same krypty, odmienne od tych jakie wybudowała amerykańska korporacja Vault-Tec.

Twórcy przygotowali nie tylko szereg nowych lokacji, ale też nowy wątek fabularny. Pewną jego część będzie stanowić opowieść o wydarzeniach sprzed zagłady świata, m.in. wojny o surowce w Europie.

Fallout London nadal nie ma daty premiery. Modyfikacja tworzona jest przez grupę pasjonatów, a jej rozmiar ma być podobny do klasycznych "dużych dodatków". Pewnie trzeba będzie więc jeszcze trochę poczekać aż projekt ujrzy światło dzienne. Wydaje się jednak, że warto.


Sprawdź także:
Fallout 4

Fallout 4

Premiera: 10 listopada 2015
PC, PS4, XBOX ONE

Fallout 4 to kolejna odsłona uznanej serii gier cRPG. Za produkcję odpowiada ekipa Bethesda Game Studios, znana z takich gier jak The Elder Scrolls V: Skyrim czy tez Fall...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?