Remake The Last of Us powinien zadebiutować jeszcze w tym roku

Co ciekawe, mniej więcej w tym samym czasie do sieci powinien trafić samodzielny tryb rozgrywek wieloosobowych The Last of Us.

@ 19.05.2022, 12:57
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Remake The Last of Us powinien zadebiutować jeszcze w tym roku

The Last of Us to jedna z najlepszych gier akcji, dostępnych na konsolach PlayStation. O tym, że Sony prawdopodobnie planuje remake pierwszej odsłony cyklu pisaliśmy już wielokrotnie i choć do tej pory nie mamy oficjalnego potwierdzenia tego, że projekt rzeczywiście istnieje, ponownie powraca on w formie plotki.

Za doniesienia w temacie odpowiadają oczywiście rozmaici insiderzy. Jeden z nich, Jeff Grubb, poruszył temat remaku w trakcie ostatniego odcinku programu zatytułowanego Kinda Funny. W jego trakcie Grubb przyznał, że remake The Last of Us faktycznie powstaje, a do jego premiery powinno dojść jeszcze w tym roku, bo prace są podobno na ukończeniu.

Żeby było ciekawiej, mniej więcej w tym samym czasie do sieci powinien trafić samodzielny tryb wieloosobowy dla The Last of Us. Na razie także brakuje szczegółów na jego temat, ale wkrótce powinny się takowe zacząć pojawiać. Grubb uważa, że do prezentacji obu przedsięwzięć powinno dojść albo w czerwcu albo we wrześniu.

Będziemy Was oczywiście o doniesieniach informować. Póki co zachęcamy do seansu poniższego filmu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosBarbarella.   @   14:54, 19.05.2022
I na peceta prosimy podać.