Premiera Test Drive Unlimited Solar Crown przesunięta

Okazuje się, że twórcy Test Drive Unlimited Solar Crown potrzebują sporo więcej czasu na to, by wszystko dopieścić. Nowy termin premiery jest mocno nieprecyzyjny.

@ 19.05.2022, 11:54
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Premiera Test Drive Unlimited Solar Crown przesunięta

Firma Nacon zapowiedziała wczoraj GreedFall 2, czyli kontynuację całkiem udanego RPG opracowanego przez studio Spiders. Mniej więcej w tym samym czasie ujawniono również opóźnienie premiery Test Drive Unlimited Solar Crown. Okazuje się, że ekipa odpowiedzialna za grę potrzebuje nieco więcej czasu.

Test Drive Unlimited Solar Crown miało trafić do sprzedaży 22 września bieżącego roku, ale obecnie mówi się o premierze w roku 2023 - niestety bez choćby przybliżonego terminu. Wydawca postanowił przy okazji zrezygnować z konsol poprzedniej generacji i skupić się na nowych urządzeniach. Celem jest "maksymalne wykorzystanie technologii ostatnich konsol oraz maksymalizacja jakości gry".

Nacon podzielił się z nami również garścią detali na temat dwóch głównych frakcji wyspy Hong Kong: Streets oraz Sharps. Każda ma swoją własną kwaterę główną. Pierwsza okupuje stary budynek i oferuje bardziej undergroundową atmosferę. Druga jest natomiast na szczycie luksusowego apartamentowca i stawia na wyrafinowanie. Podczas zabawy zawitać możemy do siedzib obu frakcji, choć nie dostaniemy się wszędzie. Niektóre miejsca są tylko dla klubowiczów.

Test Drive Unlimited Solar Crown dostępne będzie w zamkniętych beta testach, choć na razie nie wiemy jeszcze kiedy dokładnie ruszy inicjatywa. Wydawca wciąż wypracowuje tutaj szczegóły.


Sprawdź także:
Test Drive Unlimited: Solar Crown

Test Drive Unlimited: Solar Crown

Premiera: 2023
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S, SWITCH

Test Drive Unlimited Solar Crown to trzecia część serii gier wyścigowych, których akcja przenosi gracza do Hong Kongu bez jakichkolwiek (oprócz geograficznych) ograniczeń...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?