Aktor wcielający się w głównego bohatera Deathloop zajawia kolejny projekt

Czyżby chodziło o kontynuację Deathloop? A może o jakieś całkiem nowe przedsięwzięcie? Na razie nie sposób powiedzieć.

@ 18.05.2022, 15:33
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Aktor wcielający się w głównego bohatera Deathloop zajawia kolejny projekt

Deathloop przez długi czas niełatwo było skategoryzować, tudzież umieścić w jednym konkretnym gatunku. Kiedy projekt wreszcie trafił do sprzedaży, okazało się, że to naprawdę solidna gra akcji z elementami RPG oraz roguelite. Została ona ciepło przyjęta przez graczy i recenzentów, a więc możliwe jest, że trwają już prace nad kontynuacją.

Aktor wcielający się w postać głównego bohatera Deathloop, Jason Kelley, opublikował na Twitterze wpis, z którego wynika, że pracuje już nad czymś nowym związanym z Deathloop. Z hashtagów wynika, że Kelley ponownie wciela się w Colta, choć nie wiadomo o jakim projekcie mowa.

Kelley zapytany przez fanów czy może zdradzić nad czym pracuje, napisał, że nie jest w stanie niczego powiedzieć, ale jednocześnie przyznał, że nie chodzi o DLC. Chodzi o kolejną grę. Warto w tym momencie pamiętać, że może być tu mowa zarówno o kontynuacji Deathloop, jak i konwersji przeznaczonej dla konsol Xbox. Wszak od dawna mówi się, że ekskluzywność produkcji dla PlayStation jest czasowa.

Deathloop dostępne jest obecnie na PC oraz PlayStation 5. Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na jego zakup, koniecznie zerknijcie na naszą recenzję oraz wymagania sprzętowe wersji dla blaszaków. Po zakupie pamiętajcie natomiast o naszym kompleksowym poradniku.


Sprawdź także:
Deathloop

Deathloop

Premiera: 14 września 2021
PC, PS5

Deathloop to pierwszoosobowa gra akcji z silnymi elementami skradanki oraz strzelanki, która przenosi gracza na pogrążoną w anarchii wyspę Blackreef, gdzie trwają niekońc...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?