Sniper Elite 5 trafi do Game Passa wraz z Jurassic World Evolution 2

Gra Rebellion dostępna będzie niebawem w abonamencie Xbox Game Pass.

@ 18.05.2022, 14:40
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox one, xbox x/s

Sniper Elite 5 trafi do Game Passa wraz z Jurassic World Evolution 2

Xbox Game Pass otrzyma kolejne gry, a wśród nich będą Jurassic World Evolution 2, Sniper Elite 5 i Skate.

W sumie do usługi wpadnie pięć nowych pozycji. Najpierw Jurassic World Evolution 2, Little Witch in the Woods, Skate i Umurangi Generation Special Edition. Z kolei 19 maja pojawią się Farming Simulator 22 i Vampire Survivors.

Następnie Floppy Knights i Hardspace: Shipbreaker już 24 maja, a najciekawsza premiera, Sniper Elite 5, odbędzie się w usłudze 26 maja. Koniec miesiąca, to jest 27 maja, do serwisu wejdą Cricket 22 i Pac-Man Museum+.

Jurassic World Evolution 2 to świetna zabawa dla każdego, kto lubi dinozaury, parki rozrywki lub kombinację tych dwóch. Z kolei taktyczne Sniper Elite 5 pozwala na strategiczną, taktyczną zabawę w klimatach II wojny światowej. To jedna z ciekawszych premier tej wiosny, dlatego też warto się nią zainteresować, jeżeli uwielbiacie pogłówkować, poskradać się i ustrzelić kilku nazistów.


Sprawdź także:
Sniper Elite 5

Sniper Elite 5

Premiera: 26 maja 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Sniper Elite 5 to kontynuacja trzecioosobowej strzelanki z elementami skradanki w realiach II wojny światowej od brytyjskiego studia Rebellion. Produkcja tym razem zabier...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?