Nowe informacje na temat The Callisto Protocol jeszcze w tym tygodniu

Deweloperzy ze studia Striking Distance przygotowują prezentację The Callisto Protocol. Ma do niej dojść jeszcze w tym tygodniu.

@ 16.05.2022, 14:00
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps5, xbox x/s

Nowe informacje na temat The Callisto Protocol jeszcze w tym tygodniu

The Callisto Protocol to bardzo ciekawie zapowiadający się survival horror, mający stanowić konkurencję dla serii Dead Space. Projekt ten zapowiedziano dość dawno, bo podczas TGA 2020, ale do tej pory nie mamy w zasadzie żadnych konkretów na jego temat. Zmienić się to ma w najbliższych dniach.

Założyciel studia odpowiedzialnego za grę, Glen A. Schofield, regularnie informuje fanów o tym, jak postępują prace przy The Callisto Protocol. Niedawno wrzucił on na Twitter wpis, w którym obiecał, że wkrótce dostaniemy jakieś nowe informacji na temat przedsięwzięcia. Zgodnie z obietnicą, do prezentacji ma dojść jeszcze w tym tygodniu. Potwierdził to Schofield.

Przy okazji deweloper opublikował w sieci grafikę, na której ujrzeć możemy jednego z przeciwników w The Callisto Protocol. Pochwalił przy okazji grafików, którzy odpowiadają za opracowanie stwora, kwitując ich pracę, jako "niesamowitą". Oczywiście z jednej fotki nie sposób cokolwiek wywnioskować, ale ogólnie wygląda to dość ciekawie.

Jak wspomniałem, The Callisto Protocol zapowiedziane zostało w trakcie The Game Awards 2020. Akcja gry toczy się w uniwersum PUBG: Battleground, ale około 300 lat w przyszłości. Miejscem wydarzeń jest kolonia więzienna Black Iron, którą usytuowano na Callisto, jednym z księżyców Jowisza. Kolonia została niestety opanowana przez obcych.

The Callisto Protocol dostępne będzie na PC, PS5 oraz Xboksach Series X|S. Na razie nie znamy daty premiery.


Sprawdź także:
The Callisto Protocol

The Callisto Protocol

Premiera: 02 grudnia 2022
PC, PS5, XBOX X/S, PS4, XBOX ONE

The Callisto Protocol to survival horror z elementami akcji osadzony w futurystycznej przyszłości. Za projekt odpowiada debiutanckie Striking Distance Studios, złożone cz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?