Fortnite niedługo dostanie edytor Unreal Engine 5

Unreal Engine 5 zostanie wykorzystany w popularnej grze Epic Games.

@ 15.05.2022, 12:51
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc

Fortnite niedługo dostanie edytor Unreal Engine 5

Epic Games wyda jeszcze w tym roku edytor Unreal Engine 5 dla Fortnite. W wywiadzie dla Fast Company szef Epic Games, Tim Sweeney, mówił o tym, jak edytor pomoże użytkownikom gry w osiągnięciu jeszcze lepszych doświadczeń związanych z tym popularnym tytułem.

Edytor ma pokazać „pełne możliwości, które widzieliście [w Unreal Engine], zostały otwarte, aby każdy mógł tworzyć bardzo wysokiej jakości zawartość gry i kod… i wdrażać go w Fortnite bez konieczności zawierania z nami umowy — będzie to otwarte narzędzie do wszystkich".

Sweeney powiedział, że „około połowy czasu gry w Fortnite” spędza się teraz w trybie kreatywnym. Oznacza to, że szansa na zabawę z Unreal Engine 5 będzie ogromnie popularna wśród grających. Z pewnością, po wdrożeniu tego rozwiązania, w Sieci pojawi się mnóstwo ciekawych projektów.

Warto w tym miejscu jeszcze wspomnieć, iż w Fortnite można teraz grać za pośrednictwem Xbox Cloud Gaming.


Sprawdź także:
Fortnite

Fortnite

Premiera: 25 lipca 2017
PC, PS3, XBOX 360, PS4, XBOX ONE, MOB, SWITCH, PS5, XBOX X/S

Fortnite to kolejna produkcja studia Epic Games, czyli twórców takich klasyków jak Unreal Tournament czy Gears of War. Produkcja jest utrzymana w gatunku battle royal i d...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?