Electronic Arts szykuje sporo gier na początek 2023 roku

Jeśli wierzyć raportowi finansowemu Electronic Arts, początek 2023 roku pełny będzie interesujących premier.

@ 11.05.2022, 21:29
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Electronic Arts szykuje sporo gier na początek 2023 roku

Electronic Arts w ostatnim czasie jest mało aktywne, jeśli chodzi o wydawanie gier. Rokrocznie otrzymujemy od niego w zasadzie te same projekty, okazyjnie natomiast debiutuje coś nowego i unikatowego. Na gry z tej drugiej grupy wielu graczy czeka najmocniej, a jeśli wierzyć raportowi finansowemu spółki, kilka z nich dostaniemy w najbliższych miesiącach.

Electronic Arts podsumowało swój ostatni kwartał fiskalny. Sprawy związane z kondycją spółki nie są tutaj jednak ważne. Wszystko jest OK i na tym poprzestańmy. Ciekawiej wygląda natomiast katalog gier, które powinny trafić do sprzedaży do końca bieżącego roku fiskalnego, czyli do marca 2023.

Wśród wymienianych produkcji jest oczywiście sporo takich, o których wiemy od jakiegoś czasu. Jest m.in. FIFA oraz Madden NFL, a także Need for Speed oraz NHL. Najciekawiej zdaje się wyglądać czwarty kwartał, czyli początek 2023 roku. Do sklepów ma wtedy trafić "znacząca marka", "tytuł od partnera", "remake" oraz "produkcja sportowa". Najbardziej intrygująca jest znacząca marka oraz tytuł od partnera, którym najprawdopodobniej okaże się kontynuacja Star Wars Jedi: Upadły Zakon. Co do wymienionego remake'u, zakładamy, że chodzi o Dead Space.

Czekamy oczywiście na więcej szczegółów i jak tylko się pojawią, będziemy Was informować. Póki co musicie się uzbroić w cierpliwość.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosbalic87   @   09:14, 12.05.2022
Star wars i dead space Szczęśliwy - az mi się humor poprawił Uśmiech
0 kudosBarbarella.   @   09:45, 12.05.2022
Remake Dead Space'a ? Eee , no przecież ta gra jeszcze całkiem nieźle wygląda a nekromorfy już " przystojniejsze " nie będą. Jakiegoś Kotora by lepiej zrobili .
0 kudosbalic87   @   09:54, 12.05.2022
Cytat: Barbarella.
Remake Dead Space'a ? Eee , no przecież ta gra jeszcze całkiem nieźle wygląda a nekromorfy już " przystojniejsze " nie będą. Jakiegoś Kotora by lepiej zrobili .
Najlepiej niech zrobią jedno i drugie ;) hehe oba tytuły to klasyki !
Moim zdaniem DS to obok nie mam pojęcia z jakiego powodu chłodno przyjętego polskiego Bulletstorma najlepsze singlowe tytuły 7 generacji ! I dlatego jestem za Szczęśliwy
0 kudosBarbarella.   @   10:14, 12.05.2022
Dead Space Jedynka też mnie wbijała w fotel . Ale Dwójka już taka "letnia " dla mnie była a do "Trójki" nawet mnie nie ciągnie. Bulletstorm mam i ciągle biedaczek czeka w kolejce .
0 kudospetrucci109   @   17:20, 12.05.2022
Ja czekam na Dead Space'a i Mass Effecta 😁
Dodaj Odpowiedź